Gdzie na romantyczny weekend we dwoje? W tych miejscach pędzicie niezapomniany czas tylko we dwoje

Nie wiesz, gdzie zabrać drugą połówkę na romantyczny weekend we dwoje? Okazuje się, że mamy kilka świetnych propozycji, które pozwolą wam cieszyć się wspólnym czasem w pięknych zakątkach Polski. Przedstawiamy najbardziej klimatycznie zakątki Polski.

Szukasz miejsca, w którym spędzisz miło czas ze swoją ukochaną osobą? Okazuje się, że wcale nie musisz kupować biletów lotniczych do Paryża i rozkładać koca pod samą wieżą Eiffla. Wiele romantycznych miejsc znajduje się również w Polsce, a oto kilka propozycji. Dowiedz się, gdzie na romantyczny weekend we dwoje w Polsce warto jechać i zacznij pakować walizki na niezapomniany wyjazd. 

Zobacz wideo Brzydka pogoda lub przeziębienie? Oto nasze serialowe propozycje na weekend!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Romantyczny weekend. W tych miejscach pojawią się motylki w brzuchu

Wyjazd we dwoje to spędzenie czasu z komfortową osobą, rozmowy i podziwianie. Jeśli szukacie malowniczych miejsc, z których przywieziecie piękne wspomnienia, ale również zależy wam na tym, aby nieco się wyciszyć, mamy plan idealny! Świetną destynacją będzie Kołobrzeg - lokalizacja nadmorska już sama w sobie jest romantyczna, a jeśli pogoda będzie sprzyjać, można zorganizować sobie np. romantyczny piknik na plaży lub po prostu po niej pospacerować, wsłuchując się w szum fal. Miasto oferuje sporo miejsc, w których można dobrze zjeść i miło spędzić czas, więc z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

W niedalekiej odległości od Kołobrzegu znajduje się pewne miłosne i romantyczne miejsce, a dokładnie Rewal. Podczas wyjazdu warto się tam udać i pokierować na Aleję Róż i Zakochanych. To urokliwe miejsce zlokalizowane na samym klifie, a główny punkt to ławeczka Romeo i Julii

Romantyczne weekend dla dwojga w Polsce. To stolice miłości

Jeśli nie północ Polski, pokierujmy się nieco na południe do miasta zakochanych, czyli Wrocławia. To właśnie tam znajduje się słynny most Tumski, na którym niegdyś niemalże każda para zawieszała swoje kłódki jako znak bezgranicznej miłości. Kilka lat temu zostały one zdjęte z powodu obciążenia, jednak pojawiają się nowe mimo zakazu. Oczywiście, zamiast wieszać kłódkę, można po prosto przejść się przez most, zatrzymać na chwilę, wyznać sobie miłość i podziwiać piękne miasto. Wrocław to dość "żywa" miejscowość, w której przebywa sporo studentów, więc jeśli zależy wam na spokoju, warto udać się do centrum kraju, np. do Torunia. Tam jedną z głównych atrakcji będzie oczywiście zakup pierników w kształcie serca. Miejscowość z pewnością zachwyci was świetnie zachowaną średniowieczną zabudową oraz klimatem, którego nie da się opisać. To jedno z najpiękniejszych miast Europy - spokojne i z wieloma atrakcjami, które czekają na turystów. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA