W listopadzie odwiedź te miejsca. To tam ujrzysz złotą polską jesień w najpiękniejszym wydaniu

Zastanawiasz się gdzie pojechać w listopadzie na wakacje? Nie musisz wyjeżdżać za granicę. Nasz kraj jest bogaty w miejsca, które zachwycą cię jesienią. To tutaj odpoczniesz za wsze czasy i poczujesz niepowtarzalny klimat jesieni.

Pomimo tego, że okres letni  już za nami, warto zaplanować sobie wyjazd jesienny. Gdzie na wakacje w listopadzie? Wiele osób uważa, że w Polsce nie ma miejsc na jesienny wypoczynek - a jednak! Okazuje się, że właśnie te okolice słyną z pięknego, jesiennego klimatu, który pomaga się zrelaksować niemalże każdemu. Dowiedz się, gdzie pojechać w listopadzie i zaplanuj podróż jeszcze dziś.  

Zobacz wideo https://www.gazeta.pl/0,0.html#e=LinkPrLead

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jesień w Bieszczadach. To miejsce wygląda jak kolorowa bajka

Wiele osób zadaje sobie to pytanie - gdzie na wakacje w listopadzie?  Okazuje się, że wcale nie trzeba rezerwować biletów lotniczych na daleką podróż, ponieważ Polska oferuje naprawdę wiele pięknych miejsc, które szczególnie jesienią mają swój niepowtarzalny klimat. Jednym z takich punktów na mapie  jest bez wątpienia Wetlina, czyli królowa wśród bieszczadzkich miejscowości letniskowych. W okresie letnim spotyka się tam wielu wędrowców górskich, a jesienią cały gwar ustępuje i można zrelaksować się w ciszy z naturą. Jesienne przechadzki po szlakach będą idealnym momentem do przemyśleń i wyciszenia się wśród pięknych lasów i wzgórz. Bieszczady to świetne miejsce na listopadowy wypad, a jeśli w Wetlina nie przypada ci do gustu lub być może już tam byłeś, zaplanuj wyjazd do Cisnej lub Dwernika - tam również czeka na ciebie cisza, spokój i mała ilość turystów. 

Gdzie na wakacje w listopadzie? Polska zachwyci cię jesienną aurą

Bieszczady to częsty kierunek wyjazdów wakacyjnych, jednak jeśli chcesz coś zmienić, warto udać się np. nad morze. Bałtyk jesienią z pewnością zachwyci cię swoim klimatem, a podobnie jak w Bieszczadach brak dużej ilości turystów jest atutem dla wielu osób pragnących odpoczynku.

Dobrą destynacją są Międzyzdroje, które oferują dla odwiedzających sporo miejsc gastronomicznych, gdzie można dobrze zjeść i wypić pyszną jesienną herbatę, ale również w okolicy znajduje się Woliński Park Narodowy. Spacery nad morzem to jedno, ale kontakt z naturą w parku także potrafi zrelaksować. Jeśli nie morze, świetnym miejscem na jesienny odpoczynek będzie również Jezioro Turawskie. Złote liście na drzewach, ćwierkające ptaki i szum delikatnych fal jeziora to marzenie, które możesz spełnić. Zbiornik znajduje się w województwie opolskim, a jego łączna powierzchnia to 24 km2. W okolicy znajdują się miejscowości, oferujące noclegi w dobrych cenach oraz miejsca, gdzie można smacznie zjeść. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA