Jarmark bożonarodzeniowy we Wrocławiu rozpoczęty. Co dzieje się na miejscu? "Dobrze, że nie poszedłem"

Jarmark bożonarodzeniowy we Wrocławiu rozpoczął się oficjalnie już kilka dni temu. Turyści i mieszkańcy wyczekiwali tego magicznego okresu, a gdy już nadszedł, narzekają. Co dzieje się na miejscu? Prawdopodobnie nie każdy jest gotów na takie przeżycie.

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Większość miejscowości otwiera więc jarmarki bożonarodzeniowe, które co roku przyciągają tłumy. Jednym z najpopularniejszych jest ten organizowany przez miasto Wrocław. Mieszkańcy wyczekiwali dnia otwarcia, lecz teraz żałują i radzą uważać. Oto co dzieje się na miejscu - nie każdy wytrzyma w takiej atmosferze. Tiktoker pokazał, jak wygląda całe przedsięwzięcie. 

Zobacz wideo Ile kosztują słodycze na lotnisku? Niemało. Oto przykład z Wrocławia

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jarmark we Wrocławiu 2023. W stolicy Dolnego Śląska czuć już magiczny klimat świąt

Jarmark bożonarodzeniowy we Wrocławiu to już niemalże tradycja, na którą co roku wyczekuje sporo osób. Impreza rozpoczęła się 24 listopada i już pierwszego dnia przyciągnęła zainteresowanych odwiedzających. Wydarzenie upływa pod znakiem setek stoisk, ozdób świątecznych, wyrobów i ciepłych napojów, które rozgrzewają przechodniów w jesienno-zimowym okresie. Kojąca i magiczna muzyka w połączeniu z wszystkimi innymi atrakcjami wprowadza w klimat świąt, lecz czy każdy odnajdzie się w takim miejscu? Osoby ceniące sobie przestrzeń osobistą mogą niestety odczuwać dyskomfort, a wszystko przez tłumy.

Pewien tiktoker posługujący się nickiem @julelwks1212, postanowił opublikować film, na którym widać jarmark we Wrocławiu oraz ilość osób na miejscu. Nagranie z wysokości obrazuje, jak dużym zainteresowaniem cieszy się całe przedsięwzięcie. Niestety ścisk i gwar może nie spodobać się każdemu. Oto jak komentowali to internauci.

Raj dla kieszonkowców
Co roku to samo, co roku drożeje i co roku nic ciekawego.
Dobrze, że nie poszedłem
Żałuję, że tam wczoraj byłem. Godzinę czasu w korkach, tłumy takie, że ludzie tuptają po sobie

- czytamy w sekcji komentarzy. Jako że jarmark we Wrocławiu cieszy się ogromną popularnością, być może warto udać się w tym roku do innego miasta. Takie rozwiązanie będzie odpowiednie dla osób nielubiących tłumów.

Jarmark bożonarodzeniowy we Wrocławiu oblegany przez odwiedzających. W tych miejscach turystów będzie nieco mniej

Jeśli zależy ci na jarmarku we Wrocławiu, a chcesz uniknąć tłumów, zrezygnuj z odwiedzenia tego miejsca w weekendy. Wtedy na imprezach tego typu pojawia się najwięcej osób. Mniejsze tłumy lub całkowity ich brak zaobserwujesz w tygodniu.

Oczywiście jarmark we Wrocławiu to niejedyny, na który możesz się udać. W niemalże każdym większym mieście w Polsce, co roku na czas zimy organizowane są przedsięwzięcia w takim stylu. Gdzie warto pojechać na jarmark? Oto propozycje, które na pewno przypadną ci do gustu.

  • Jarmark bożonarodzeniowy w Gdańsku,
  • Jarmark bożonarodzeniowy w Warszawie,
  • Jarmark bożonarodzeniowy w Szczecinie,
  • Jarmark bożonarodzeniowy w Poznaniu,
  • Jarmark bożonarodzeniowy w Bydgoszczy,
  • Jarmark bożonarodzeniowy w Toruniu,
  • Jarmark bożonarodzeniowy w Krakowie.
Więcej o:
Copyright © Agora SA