Pojawiła się oferta prawdziwej pracy marzeń. Dostaniesz 250 tys. zł za pobyt w luksusowych hotelach

Dziś wiele osób pracuje tylko dlatego, że musi, a marzenia o idealnym stanowisku już dawno odeszły w zapomnienie. Pewna firma postanowiła jednak dać komuś szansę i wystawiła nietypowe ogłoszenie. Potencjalny pracownik otrzyma ogromne wynagrodzenie za pobyt w luksusowym hotelu.

Każdy z nas ma inną definicję pracy marzeń. Dla jednych liczą się elastyczne godziny, dla drugich możliwość podróżowania, a jeszcze innym zależy wyłącznie na wysokich zarobkach. A gdyby tak połączyć te priorytety? Pewna brytyjska firma właśnie opublikowała ofertę pracy, która spełnia wszystkie powyższe wymagania. Niewiele osób pracuje na tym stanowisku, choć pewnie setki o nim marzą. Jeśli należysz do tego grona, prześlij swoje CV. Sprawdź najpierw, jakie wymagania trzeba spełnić.

Zobacz wideo Marek Zuber: Im częściej zmieniasz pracę, tym większą masz szansę na podwyżkę

Jaka jest praca marzeń? Brytyjska firma wystawiła bardzo kuszące ogłoszenie

Londyńska firma Velloy opublikowała niedawno na swojej stronie ofertę pracy wprost stworzonej dla miłośników podróży i dobrego jedzenia. Przedsiębiorstwo szuka testera pięciogwiazdkowych hoteli. Dokładniej chodzi o recenzenta, który sprawdzi jakość obsługi w poszczególnych miejscach, przetestuje ofertę gastronomiczną i spędzi kilka dni w luksusowych apartamentach. 

Wyobraź sobie podróżowanie po świecie, pobyt w najbardziej luksusowych hotelach i jedzenie wykwintnej kuchni - a wszystko to przy jednoczesnym zarabianiu

- czytamy na stronie firmy. Do obowiązków nowego pracownika będzie należeć:

 • ocena efektywności świadczenia obsługi pokoju,
 • analizowanie różnorodności i jakości produktów spożywczych oferowanych w różnych posiłkach,
 • ocena zdolności usługi do zaspokojenia różnych potrzeb żywieniowych, od opcji bezglutenowych po posiłki wegetariańskie i wegańskie,
 • testowanie co najmniej czterech hoteli miesięcznie,
 • dostarczanie kompleksowych opisów i robienie zdjęć każdego ocenianego posiłku,
 • skuteczne przekazywanie opinii zespołowi ekspertów ds. podróży,
 • tworzenie artykułów o poradach i trikach podróżniczych.

Tester luksusowych hoteli: praca. Firma oferuje wysokie wynagrodzenie

Zadania nie wydają się skomplikowane, a wręcz bardzo przyjemne. Można je porównać do ekskluzywnych wakacji, ale co najlepsze, to nie pracownik za nie zapłaci. Pobyt, transport, a nawet pieniądze na wyżywienie funduje Velloy. Na jakie inne korzyści można liczyć? Firma zapewnia także pieniądze na osobiste wydatki w trakcie pobytu w hotelu, a podróż do każdego z ocenianych miejsc odbędzie się w pierwszej klasie. Co więcej, możesz zabrać ze sobą osobę towarzyszącą. Jej wakacje również zostaną opłacone przez firmę. Pozostaje jeszcze kwestia pensji. Ile może zarobić potencjalny pracownik? Z ogłoszenia wynika, że 50 tys. funtów rocznie, czyli ponad 250 tys. zł. Aby otrzymać tę pracę marzeń, trzeba spełnić kilka wymagań. Od kandydatów oczekuje się:

 • ukończenia 21. roku życia,
 • biegłego posługiwania się językiem angielskim,
 • posiadania ważnego paszportu umożliwiającego podróże międzynarodowe,
 • wykazywania umiejętności pisania artykułów,
 • wykazywania umiejętności robienia dobrych zdjęć wysokiej jakości.

W ogłoszeniu napisano również, że mogą zgłosić się osoby o różnych upodobaniach kulinarnych, jednak nie mogą być zbyt wybredni, ponieważ ważnym elementem pracy jest testowanie unikatowych dań z całego świata. Swoją kandydaturę można zgłaszać na stronie firmy do 9 maja 2024 roku. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA