Wyjątkowa atrakcja na Lubelszczyźnie wraca z kolejnym sezonem. Park rozrywki planuje huczne otwarcie

Nie masz planów na majówkę? W takim razie być może zastanów się nad wyjazdem do województwa lubelskiego. To właśnie w tej okolicy lada moment nastąpi oficjalne otwarcie sezonu w wyjątkowym parku rozrywki dla całej rodziny. Obiekt zapewnia wiele atrakcji.

W ostatnich tygodniach pogoda w Polsce nie rozpieszczała, lecz wiadomo już, że na majówkę prognozy mają być o wiele lepsze. Nic więc dziwnego, że spora część z nas planuje wyjazdy poza miejsce zamieszkania. Jeśli również chcesz się wyrwać, lecz nie masz jeszcze konkretnych planów, mamy propozycję. Magiczne Ogrody Janowiec to jedyne takie miejsce w Polsce. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą zachwyceni.

Zobacz wideo Lotnisko w Katarze zachwyca. Przepych, drogie marki i... park

Gdzie na majówkę 2024? Magiczne Ogrody polecają się dla dorosłych i dzieci

Magiczne Ogrody to wyjątkowe miejsce w Polsce, gdzie możemy przenieść się w prawdziwy świat zabawy. Park opiera się na baśni, która mówi o walce dobra ze złem. Cały obiekt znajduje się w miejscowości Trzcianki, która oddalona jest niespełna godzinę drogi od Lublina. Po przekroczeniu bram ogrodu niemalże od razu wkraczamy w świat zabawy i bajek, który poniekąd odcina nas od rzeczywistości.

Na każdym kroku można spotkać wróżki, krasnoludki czy inne postaci z baśni. Dodatkowo na odwiedzających czekają atrakcje, a najpopularniejszymi są bez wątpienia karuzele oraz mosty w koronach drzew. Co ciekawe, w tym roku Magiczne Ogrody obchodzą jubileusz działania, w związku z czym na nadchodzącym otwarciu sezonu można spodziewać się wielu niespodzianek.

Magiczne Ogrody startują z kolejnym sezonem. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy po raz dziesiąty

Kolejny sezon w Magicznych Ogrodach rozpocznie się już lada moment, bowiem 27 kwietnia 2024 roku. Przez cały weekend na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji i niespodzianek w związku z dziesiątą rocznicą działania obiektu. 

Początek sezonu będzie emocjonujący i pełen radości. Spodziewajcie się tulipanowego szaleństwa! To nasz jubileuszowy rok, więc nawet natura nam sprzyja. O 10:00 w sobotę otworzą się bramy Magicznych Ogrodów, rozpoczynając nasz 10. wspólny sezon! Zapraszamy do zabawy ze wszystkimi baśniowymi przyjaciółmi! Wróżki wyczarują wspaniałą tęczę na cześć ponownego spotkania z Wami [...]

- czytamy na stronie magiczneogrody.com.

Teren ogrodów obejmuje ponad 15 hektarów, na których znajdują się zamki, place zabaw i tematyczne parki, więc nie ma tam miejsca na nudę. Dodatkowo zadbano również o strefę wypoczynku i każdy, kto będzie potrzebował odpocząć, może udać się na przykład do miejsc relaksu. Właśnie tam czekają na gości leżaki i przyjemny szum wody. Co ważne, pierwsze dni nowego sezonu przypadają również na majówkę, więc jeśli nie masz jeszcze na nią planów, być może pomyśl o wycieczce do Magicznych Ogrodów. Bilety wstępu można kupić online, a ich ceny zaczynają się już od 25 złotych. 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Czy słyszałeś/aś o Magicznych Ogrodach?
Więcej o:
Copyright © Agora SA