Fotele w samolocie były niewygodne? Pasażerka zasnęła w schowku na bagaże. Nagranie obiegło sieć

Choć fotele w samolotach nie należą do najwygodniejszych, wiele osób woli przespać lot i obudzić się już na miejscu. Pewna kobieta, chcąc zdrzemnąć się w ulubionej pozycji, wdrapała się do schowka na bagaże podręczne. Nagranie drzemiącej pasażerki trafiło do mediów społecznościowych.

Podczas gdy jedni czują ogromny strach przed podróżą samolotem, innych bardzo to relaksuje. Nie straszne im turbulencje, a delikatne kołysanie działa wręcz usypiająco. Drzemkę mogą jednak popsuć bardzo niewygodne i ciasne fotele. O ile nie wybraliśmy biletów w pierwszej klasie, teoretycznie nic już na to nie poradzimy. Pewna kobieta znalazła jednak sposób na "wygodną" pozycję do spania. Zasnęła w schowku na bagaże.

Zobacz wideo Goździalska została pobita w samolocie. Co zrobiła ze sprawą? "Nadal słabo widzę"

Czy można spać w samolocie? Tak, ale nie w schowku na bagaże

W mediach społecznościowych można trafić na niejedną zaskakującą historię na temat pasażerów w samolotach. Choć każda z nich dotyczy kogoś innego, wiele takich zdarzeń jest do siebie bardzo podobnych. Pewna kobieta postanowiła jednak zaskoczyć współpasażerów oraz internautów. Do sieci niedawno trafiło nietypowe nagranie nakręcone podczas lotu samolotem amerykańskiej linii Southwest Airlines, na którym widać śpiącą kobietę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby znajdowała się w tym czasie na fotelu. Pasażerka zasnęła jednak w schowku na bagaż podręczny, który znajdował się nad siedzeniami. Co więcej, wydaje się, że ta sytuacja nie zrobiła na nikim wrażenia. Pozostali podróżni spokojnie siedzą na swoich miejscach i nikt oprócz osób nagrywających nie zwraca uwagi na kobietę. Jak do tego doszło?

Gdzie nie siedzieć w samolocie? Pasażerka przeszła samą siebie

Nagranie kobiety śpiącej w schowku na bagaże podręczne najpierw trafiło na TikToka, gdzie obejrzało je ponad pięć milionów osób, a następnie na YouTube. Nie przeszła także bez echa w światowych mediach. Mimo takiego rozgłosu nie odnaleziono pasażerki. Do dziś nie wiadomo, dlaczego zasnęła w tak nietypowym miejscu lub czy był to po prostu niewybredny dowcip, który miał na celu zwrócenie na siebie uwagi internautów. To bez wątpienia udało się pasażerce.

Kiedy turbulencje przestaną nią potrząsać, będzie próbowała pozwać linie lotnicze. Mam nadzieję, że to głupi żart, bo nie ma mowy, żeby linie lotnicze pozwoliły jej tak polecieć
Ludzie chcą mieć swoje 15 minut sławy
Zrozumiała zadanie, dozwolony jest tylko jeden bagaż podręczny
W miarę jak samoloty stają się coraz mniej wygodne, znajdujemy inne sposoby na relaks

- czytamy w komentarzach na YouTube. 

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Lubisz podróżować samolotem?
Więcej o:
Copyright © Agora SA