Darmowe bilety na pociągi już dostępne. Oferta ma ograniczenie czasowe. Codziennie 1000 biletów

Niektóre podróże pociągami nie zapłacą ani grosza. Łódzka Kolej Aglomeracyjna ruszyła ze specjalną akcją promocyjną. Kto może liczyć na całkowicie bezpłatne przejazdy? W puli będzie aż tysiąc biletów każdego dnia i to aż do końca tegorocznych wakacji.

Specjalna promocja na bilety kolejowe została przygotowana przez Łódzką Koleją Aglomeracyjną z okazji 10-lecia spółki. W związku z tym poszczególne osoby będą mogły korzystać z bezpłatnych przejazdów aż do końca sierpnia tego roku. Jak zdobyć bilet? Wystarczy pobrać go z jednej z wyznaczonych platform. 

Zobacz wideo Karnowski: PKP CARGO jest teraz o 90 proc. mniej warte niż w grudniu 2015 r.

Darmowe bilety ŁKA w ramach promocji "Wakacyjne przejazdy dla uczniów i studentów". Jest kilka istotnych ograniczeń

Darmowe bilety przyznawane będą w ramach promocji "Wakacyjne przejazdy dla uczniów i studentów", która wystartowała 1 lipca 2024 roku i potrwa aż do 31 sierpnia bieżącego roku. Z bezpłatnych biletów na pociągi nie skorzystają jednak wszyscy. Te przeznaczone są dla uczniów do 24. roku życia oraz studentów do 26. roku życia. Co więcej, w puli jest ograniczona liczba biletów. Jak informuje Łódzka Kolej Aglomeracyjna, każdego dnia na stronach internetowych Koleo, E-podróżnik, Biletico oraz w aplikacjach mobilnych SkyCash i mPay dostępne będzie łącznie tysiąc bezpłatnych biletów jednorazowych. Wystarczy wejść stronę lub otworzyć wybraną aplikację, odnaleźć przejazd i zaznaczyć opcję "Wakacyjne przejazdy dla uczniów i studentów". Jeśli bilety nadal są dostępne, cena powinna wynosić 0 złotych. Warto pamiętać, że uprawniony może pobrać maksymalnie dwa bilety jednego dnia, przy czym każdy bilet musi być przeznaczony dla innej osoby. Natomiast podczas podróży należy mieć przy sobie legitymację szkolną lub studencką, by potwierdzić prawo do ulgi. 

ŁKA darmowe przejazdy. Te wakacje mają być znacznie przyjemniejsze 

Promocyjne bilety obowiązują w pociągach kategorii ŁKA na terenie województwa łódzkiego. Oferta dotyczy również składów Regio realizowanych przez Spółkę Polregio również na obszarze województwa łódzkiego. 

W ten sposób chcemy zapewnić im możliwość łatwiejszego przemieszczania się po naszym województwie. Przejazd autobusem czy pociągiem na przykład do stolicy województwa, umożliwia im naukę, rozwój i realizację pasji

- przekazał marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber, cytowany przez serwis Wprost. Warto dodać, że Łódzka Kolej Aglomeracyjna to system kolei w aglomeracji łódzkiej, obejmujący linie kolejowe w województwie łódzkim należące do sieci PKP Polskie Linie Kolejowe. Spółka powstała w 2010 roku, a jej działalność przewozową rozpoczęto cztery lata później. Dokładnie 15 czerwca 2014 roku. Jak czytamy na stronie ŁKA, jest to lider kolejowych przewozów pasażerskich w regionie, przewożąc ponad połowę wszystkich podróżnych odprawionych w Łódzkiem.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.