Wiemy, czy 21-letnia Polka to zaginiona Madeleine McCann. Wyniki badań DNA mówią same za siebie

Julia Faustyna przez ostatnie tygodnie przekonywała, że jest zaginioną przed 16 laty Madeleine McCann. Teraz zdecydowała się na testy DNA. Właśnie poznano ich wyniki. Jaka jest prawa? Teraz nie ma już żadnych wątpliwości.

Czy Julia Faustyna jest dzieckiem Kate i Gerry'ego McCann? Polka od kilku miesięcy próbowała udowodnić, iż to ona jest zaginioną w 2007 r. dziewczynką. Głosy w tej sprawie były różne. Ostatnio nawet naukowcy podjęli się porównania zdjęć małej Madeleine i dorosłej już Julii. Ich zdaniem nic nie wskazywało na to, aby była to jedna i ta sama osoba. Jednak na rozwianie wszystkich wątpliwości musieliśmy zaczekać nieco dłużej. Dziś poznaliśmy wyniki badań DNA.

Zobacz wideo Honorata Skarbek o medialnej nieobecności. Na ściance bała się wpadki

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Madeleine McCann najnowsze informacje. Są wyniki badań DNA

Niestety, badań genetycznych pomiędzy Julią Faustyną a rodzicami zaginionej Madeleine McCann nie doszły do skutku. Dziewczyna utwierdzona w swojej teorii, poddała się natomiast badaniom DNA, które miały ustalić jej pochodzenie i wykazać powiązanie z brytyjską rodziną. Wyniki testów genetycznych ujawniła celebrytka dr Fia Johansson, która pozostaje w bliskim kontakcie z dziewczyną i przedstawia się jako medium i prywatny detektyw. Okazało się, iż nie ma możliwości, aby 21-letnia Polka była zaginioną Madeleine

Wyniki testów pokazały, iż jest w stuprocentową Polką 

- napisała dr Fia Johansson na swoim Instagramie. 

 

Julia Faustyna nie jest Madeleine McCann. Testy genetyczne potwierdziły, że pochodzi z Polski

Fia Johansson zdradziła także wszelkie szczegóły badania. Julia Faustyna ma polskie pochodzenie z domieszką litewskiego i rosyjskiego, a jej biologiczną matką bez wątpienia jest rodzicielka z Polski. 21-latka nie ma żadnych powiązań z Wielką Brytanią. Na ten moment za Julię odpowiada dr Fia Johansson, która wciąż utrzymuje, że dziewczynie wyrządzono w dzieciństwie krzywdę, a mężczyzna winny wykorzystywania seksualnego Julii, ma także związek ze sprawą zaginionej w 2007 r. Madeleine McCann. Niespełna kilka dni temu detektyw Johansson została prawnym opiekunem Polki, przez co będzie miała wpływ na dalsze losy dziewczyny. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.