Redakcja G.pl - O NAS

G.pl to nie tylko najświeższe informacje, świetna rozrywka, praktyczne porady. Z nami zadbasz o finanse i znajdziesz inspiracje na kolejne podróże. Poznaj intrygujące ciekawostki, lifestylowe newsy i bądź na bieżąco.

Piszą dla Ciebie:

Oliwia Ziółkowska - redaktorka

Absolwentka Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Do zespołu Gazety.pl dołączyła na początku 2023 roku. Choć swoją przygodę z pisaniem zaczęła od zakładki show-biznes, to polityczna scena, nauka i ciekawostki ze świata od zawsze miały specjalne miejsce w jej sercu. Dziś skupia się na bieżących wydarzeniach, wszelkich odkryciach i tym, co pozwala ludziom wytrwać w dobie inflacji oraz spowolnienia gospodarczego. Świadczenia to jej największy konik.
Tutaj znajdziesz wszystkie artykuły Oliwii.

Małgorzata Lewandowska - redaktorka

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przygodę z dziennikarstwem zaczęła jeszcze w liceum, przeprowadzając hobbystycznie wywiady z ulubionymi polskimi i zagranicznymi muzykami oraz działając społecznie. W wolnych chwilach zajmowała się organizacją i relacjonowaniem imprez sportowych w lokalnych mediach. W poprzednich pracach zdobyła doświadczenie w pisaniu poradników, projektowaniu graficznym i fotografii produktowej. Do redakcji Gazeta.pl dołączyła w 2023 roku. Aktualnie skupia całą swoją uwagę na tematach lifestylowych, urodowych i pielęgnacyjnych oraz na nowinkach w świecie mody. Uwielbia poznawać i opisywać niesamowite historie ludzi, a także zagłębiać się w życie celebrytów. Prywatnie pisze powieści, tworzy ilustracje i próbuje nadrobić stosy książek, gier i filmów.
Tutaj znajdziesz wszystkie artykuły Gosi.

Julia Siepsiak - redaktorka

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyła specjalizację z Creative writing i przez dwa lata publikowała wywiady oraz teksty z działu lifestyle na uniwersyteckim portalu internetowym. Najbardziej interesuje ją tematyka kryminalna. W swoich artykułach w serwisie Gazeta.pl przypomina głośne morderstwa i nierozwiązane zaginięcia. Analizowanie przebiegu sprawy i zagłębianie się w materiały prasowe sprzed lat to coś, co interesuje ją również poza pracą. Łączy się z tym zamiłowanie do filmów, głównie dramatów i thrillerów, choć jej słabością jest musical "Mamma Mia". Gdy nadarzy się okazja, wyjeżdża za granicę, żeby poznać inną kulturę, kuchnię i język. Choć często ciągnie ją do Włoch, największym marzeniem są kraje skandynawskie.
Tutaj znajdziesz wszystkie artykuły Julii.

Julia Sokołowska - redaktorka

Absolwentka Wydziały Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Pisanie pokochała na studiach. Tam zaczęła tworzyć treści w kołach naukowych oraz w ramach wolontariatu. Do dziś publikuje treści w mediach społecznościowych kampanii "Mów Do Mnie Grzecznie". W Gazecie.pl pracuje od 2022 roku. Na portalu skupia się głównie na lifestylu, roślinach i modzie. Ułatwianie ludziom życia to zdecydowanie jej pasja, dlatego chętnie zgłębia, sprawdza i opisuje domowe sposoby na radzenie sobie z problemami życia codziennego. Posiada wiele zainteresowań, jednak największymi są gry komputerowe oraz psychologia. Zawodowo zajmuje się także pisaniem artykułów o tematyce gamingowej.
Tutaj znajdziesz wszystkie artykuły Julii.

Kinga Goldstein - redaktorka

Absolwentka Edytorstwa na wydziale Literaturoznawstwa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Choć w młodości chciała zostać prawnikiem, po trzecim roku studiów zmieniła swój kierunek. Przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła, współpracując z miesięcznikiem literackim "Akant". W późniejszym czasie pisała case study oraz personal branding dla niezależnych firm. Poza tym prowadziła kilka profilów na social mediach. Dzięki temu zainteresowała się ciekawostkami z wielu różnych kategorii jak i tym, co obecnie dzieje się na świecie. W redakcji gazeta.pl pracuje od 2022 roku. Zajmuje się w głównej mierze newsami z całego świata od życia gwiazd poprzez świat nauki, na zwierzętach kończąc. Poznawanie i dzielenie się ciekawymi historiami jest jej pasją. Poza pracą uwielbia pochłaniać książki, brać udział w wolontariatach i próbuje nadrabiać wszelkie premiery filmowe i serialowe. Jeśli dopisuje pogoda, pakuje plecak, chwyta za smycz i razem ze swoim psem wyrusza w podróż.
Tutaj znajdziesz wszystkie artykuły Kingi.

Marty Wudel - redaktorka

Absolwentka psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od zawsze uwielbiała pisać i miała lekkie pióro. Ze względu na tę pasję jeszcze w czasie studiów związała się z komunikacją w social media. Doświadczenie zdobywała zarówno w pracy dla agencji interaktywnych, jak i tworząc treści niezależne o rozmaitej tematyce. W Gazeta.pl pracuje od 2022 roku. Pisze przede wszystkim o polityce społecznej i bieżących zmianach wprowadzanych w tym zakresie w naszym kraju. Drugim obszarem, którym zajmuje się najczęściej, są ciekawostki naukowe, które zgłębia nie tylko w godzinach pracy. Ponadto w wolnym czasie pisze opowiadania i nie tylko, a także próbuje swoich sił w rysowaniu. Lubi być na bieżąco z nowinkami popkulturowymi i chętnie spędza czas, oglądając filmy oraz seriale.
Tutaj znajdziesz wszystkie artykuły Marty.

Anastazja Lisowska - redaktorka

Do Gazeta.pl dołączyła w 2022 roku. Ukończyła studia na kierunku filologia germańska, lecz to pisanie pochłonęło ją w całości. Niegdyś harcerka i członkini zespołu "Frygi", w którym miała okazję poznać tajniki muzyki klasycznej. W wolnych chwilach czyta kryminały oraz słucha podcastów o tajemniczych zaginięciach w Polsce i na świecie. Zafascynowana podróżami i wszystkim co związane z roślinami oraz trikami, które mogą pomóc zaoszczędzić czas i pieniądze. Wieloletnia fanka muzyki Eda Sheerana i Taylor Swift, która jest w stanie o każdej porze dnia i nocy zaśpiewać ich utwory z pamięci.
Tutaj znajdziesz wszystkie artykuły Anastazji.

Dominika Wiącek - redaktorka

Z natury jest ciekawska i pełna energii. Nie boi się podejmować nowych wyzwań, co sprawia, że stale szuka nowych pasji. Uwielbia odkrywać nowinki o zwierzętach, jest też miłośniczką wzruszających historii na ich temat. Nic w tym dziwnego, bowiem od pewnego czasu należy do stowarzyszenia chroniącego zwierzęta. W czasie wolnym uwielbia fotografować i tańczyć. To też początkująca "rośliniara", która uparcie stara się zajmować kwiatami, testując przy okazji rozmaite triki z TikToka. Finalistka IV edycji Projekt Lady, a prywatnie mama.
Tutaj znajdziesz wszystkie artykuły Dominiki.

Anna Tomkiewicz - redaktorka

W Gazeta.pl od 2024 roku. Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Rzeszowskim. Dwuletni pobyt w Kanadzie pomógł jej otworzyć się na ludzi i inne kultury, oraz podsycił chęć poznawania świata. Teraz chce dzielić się tym z innymi, pisząc o podróżach. Uwielbia naturę i rośliny, a sprawy ekologii są dla niej jednymi z ważniejszych. W wolnych chwilach śledzi losy celebrytów i znanych osobowości ze świata show-biznesu.
Tutaj znajdziesz wszystkie artykuły Anny.

Copyright © Agora SA