Robert Pattinson rozczarowany zachowaniem fanki. Był dla niej za mało "słodki"

Robert Pattinson to aktor, który wciąż cieszy się dużą popularnością wśród internautów. Jakiś czas temu miała miejsce nietypowa sytuacja, którą postanowili przypomnieć jego wielbiciele. Jedna z fanek zdecydowała się na zdjęcie, jakiego nie chciałaby mieć żadna inna.

Robert Pattinson to brytyjski aktor, który zasłynął przede wszystkim z roli Edwarda Cullena w serii "Zmierzch". Rok temu przypomniał o sobie, odgrywając kultową postać Batmana. Fani jednak o nim nie zapomnieli nawet przez chwilę, co rusz udostępniając filmiki i zdjęcia z jego udziałem. Niedawno przytoczyli pewną zabawną sytuację.

Zobacz wideo Robert Pattinson - od wampira do Batmana. Czy znalazł własną drogę w DC?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Robert Pattinson zaskoczony zdjęciem fanki. Jest niewystarczający?

Na jednym z największych fanklubów Roberta Pattinsona na Instagramie  pojawiło się wideo, w którym pewna fanka zdecydowała się na krok, który można uznać za dosyć niecodzienny. Podczas wykonywania zdjęcia z ulubionym aktorem, włączyła filtr z uroczymi uszkami misia. W rezultacie na fotografii trudno go rozpoznać - wygląda jak każda osoba, która padła ofiarą filtrowych zniekształceń. Czy wyglądał słodko? Mina Roberta, kiedy zorientował się, co zaszło, mówi wszystko. Wideo można obejrzeć na koncie fanklubu.

Zabawne filmiki z udziałem Roberta Pattinsona. To tak naprawdę nie jest on?

Kreatywność fanów nie zna granic, a na kontach fanklubów udostępniane jest wiele zabawnych filmików z udziałem Roberta Pattinsona. Najpopularniejszy przedstawia aktora, żartującego z powiedzenia "kobiety lubią niegrzecznych chłopców". Mężczyzna z poważną miną m.in. wrzuca kolorowe ubrania razem z białymi do pralki, czy też wyciera mokre ręce w kurtkę. Wideo bije rekordy popularności, ale okazuje się, że to wcale nie gwiazdor ma tak ironiczne poczucie humoru. Całość została stworzona przez cyfrowego artystę, przy użyciu sztucznej inteligencji. Oznacza to, że wideo, które widzimy, to nie prawdziwy aktor, ale inna osoba, której cyfrowo nałożono wizerunek Roberta na twarzy. Obecnie powstaje coraz więcej materiałów z wizerunkami aktorów, które stają się niezwykle popularne na TikToku i Instagramie. Warto zatem dokładnie upewnić się, czy to, co widzimy, to rzeczywiście nasz ulubiony aktor, czy obraz wygenerowany przez AI. Sztuczna inteligencja bowiem coraz szybciej się rozwija i jeszcze nie raz nas zaskoczy.

Więcej o:
Copyright © Agora SA