"Taniec" Kate Middleton zachwycił internautów. Księżna pokazała swój trik na pozowanie do zdjęć

Księżna Walii, Kate Middleton jest idealnym przykładem klasy i opanowania. Niedawno jednak po sieci zaczął krążyć filmik, z zabawnym "tańcem" przyszłej królowej. Internauci szybko pokochali urocze nagranie i nie próżnowali w pisaniu pochlebnych komentarzy pod opublikowanym postem.

Kate Middleton zazwyczaj jest opanowana i rzadko kiedy zdarzają jej się wpadki. Nikogo nie powinno więc dziwić, że fani rodziny królewskiej nie mogli się nacieszyć nagraniem, na którym widać sztuczkę księżnej na wpasowanie się w kadr.

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Urocze nagranie z Kate Middleton w roli głównej. "Taniec", który podbił serca internautów

Na Twitterze pojawił się filmik, który pokazuje 41-letnią Kate Middleton subtelnie zmieniającą pozycje, aby zająć idealne miejsce do zdjęcia z Mary - księżniczką duńską i Małgorzatą II - królową Danii. Spotkanie miało miejsce w Pałacu Christiana IX w Danii w lutym 2022 roku. Można na nim zauważyć, jak księżna Walii robi krok w prawo, po czym porusza piętami i palcami stóp w ledwie zauważalny sposób. Przyszła królowa cały czas była opanowana i utrzymywała promienny uśmiech. Nagranie szybko zrobiło furorę w internecie. Fani nie mogli przestać się zachwycać delikatnymi ruchami księżnej oraz tym jak uroczo wygląda. Jej klasa, opanowanie i delikatność zyskują sobie zwolenników na całym świecie. To nagranie tylko utwierdziło niektórych z nich w tym jak odpowiednią osobą na pełnienie funkcji księżnej Walii, a w przyszłości królowej jest Kate.

Internauci są zachwyceni księżną. Gracja i opanowanie Kate zostały docenione 

Nagranie z księżną stało się niezwykle popularne. W ciągu dwóch dni obejrzało je ponad 100 tysięcy osób. Internauci zachwycają się klasą, jaką wykazała się Kate i nie mogą przestać podziwiać, jak uroczo wygląda jej ruch. Niektórzy nawet uważają, że będzie to jeden z następnych popularnych ruchów tanecznych. W komentarzach pisali:

Gdybym to zrobiła, oczywiście'mój obcas zahaczyłby o dywan, wpadłbym na królową Małgorzatę, ona upadłaby na podłogę i zobaczyłby to cały, cały świat!

- pisze jedna z komentujących.

Ciągle to oglądam - sprawia, że pojawia się uśmiech na mojej twarzy za każdym razem, gdy to oglądam. Dzięki za zamieszczenie.

- zachwyca się kolejna osoba.

Czy to dziwne, że jestem z niej dumna? Była uroczą, młodą kobietą, ale obserwowanie jej dorastania do pełnej kobiecości było niesamowite.

- komentuje inna internautka.

Więcej o:
Copyright © Agora SA