Wygrał na loterii aż trzy razy w roku. Opracował własną strategię, która pomogła mu zdobyć fortunę

Wielu z nas regularnie gra na loterii, a każdy z grających marzy o wielkiej wygranej. Najczęściej jednak nagrody są niewielkie. Niestety tylko nieliczni zaznają szczęścia i zdobywają fortunę. Pewien 52-letni mężczyzna z Maryland tego szczęścia doznał aż... trzykrotnie.

Według strony internetowej loterii szansa na wygranie nagrody w wysokości 50 tysięcy dolarów w grze „Pick 5" Maryland Lottery wynosi zaledwie 1 na 100 000. Tym numerem jeden okazał się być mężczyzna, który wygrał nie raz, a trzy razy. Granie na loterii może być świetną zabawą. Jednak statystyki pokazują, że tak naprawdę nic nie można zrobić, aby zapewnić sobie zwycięstwo. 52-letni mężczyzna wraz z żoną opracował jednak swoją własną strategię na wygraną, która jak się okazuje, skutecznie pozwoliła mu wygrać aż kilkukrotnie. 

Zobacz wideo Kołecki chce wrócić do MMA, ale stawia warunek. "Jestem bardzo drogi"

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Mężczyzna z Maryland szczęściarzem. Trzy razy wygrał na loterii

Anonimowy 52-letni zwycięzca wygrał po raz kolejny sowitą nagrodę - według komunikatu prasowego Maryland Loterry wygrał trzykrotnie w przeciągu 11 miesięcy. Ostatnią wygraną mógł pochwalić się 13 kwietnia 2023 r. Wygrał wówczas 50 tys. dolarów. Wcześniej mężczyzna wygrał dwie oddzielne nagrody po 50 tys. dolarów w tym samym losowaniu w maju 2022 r., co dało mu w sumie 100 tysięcy dolarów. 

Uderzyło w zeszłym roku i uderzyło ponownie

- zdradził w rozmowie dla CNN

"Cały czas gram na loterii". Mężczyzna zdradza sekret swojego sukcesu

Mieszkaniec Maryland wraz z żoną znalazł swoje szczęśliwe liczby i wykorzystał je, by wygrać na loterii nie raz, ale trzy razy. We wszystkich trzech wygranych w grze „Pick 5" na loterii mieszkaniec hrabstwa Charles zagrał te same liczby: 48548.

Moja żona powiedziała: Zagrajmy w ten numer i wygrywajmy z nim

- zdradził w rozmowie dla CNN.

Swoją wygraną planuje przeznaczyć na potrzebne wakacje z żoną. Dodatkowo zdradził, że cały czas gra, bo nigdy nic nie wiadomo. Dodaje, że jeśli ktoś chce wygrać, a nie będzie brać udziału w tym, nie ma szans na wygraną, w tym siedzieć trzeba cały czas. 

Warto jednak pamiętać, że loteria nosi znamiona hazardu i jest przeznaczona wyłącznie dla pełnoletnich.

Może Cię również zainteresować: 
- Chciała zarobić na kryptowalutach, trafiła na oszustów. 
- Ksiądz radzi, co zrobić z pieniędzmi z komunii. 
- Ruszył program Mój Prąd 5.0. Niektórzy dostaną nawet 58 tys. zł. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA