Roksana Węgiel nie gryzie się w język. Tak odpowiedziała na krytykę Ireny Kamińskiej-Radomskiej

Roksana Węgiel jest tegoroczną maturzystką. Z tej okazji wokalistka udostępniła na swoim TikToku stylizację, na którą zwróciła uwagę doktor Irena Kamińska-Radomska. Po krytyce szkolnego ubioru piosenkarka postanowiła nie być dłużna. Ekspertka doczekała się ironicznej odpowiedzi.

Doktor Irena Kamińska-Radomska, specjalistka od public relations i etykiety, oceniła maturalną stylizację Roksany Węgiel, twierdząc, że strój uczennicy był "nieadekwatny do sytuacji". Wokalistka zwlekała z odpowiedzią, aż do teraz. Postanowiła delikatnie dopiec ekspertce. 

Zobacz wideo Roxie Węgiel w rozmowie z Plotkiem rozlicza swoje ostatnie pięć lat kariery [WYWIAD PLOTKA]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Irena Kamińska-Radomska skrytykowała strój Roksany Węgiel. Włożyła "niestosowną" spódniczkę na matury

Irena Kamińska-Radomska niedawno skomentowała jedną z "maturalnych" stylizacji popularnej piosenkarki Roksany Węgiel, która w tym roku przystępuje do egzaminu dojrzałości. Jej zdaniem wokalistka pokazała lekceważący stosunek, zakładając w takim uroczystym dniu krótką miniówkę.

Uważam, że jej strój był nieadekwatny do sytuacji. Nie chodzi przecież tylko o wyniki tego egzaminu, ale również o dojrzałość człowieka. Z mojej perspektywy, a nawet nie mojej, a etykiety, strój pani Węgiel był nieodpowiedni

- powiedziała ekspertka w rozmowie z Pudelkiem. Na początku Roxie nie odniosła się do tej opinii, ale zachęcił ją do tego jej ukochany Kevin Mglej.

Roksana Węgiel odpowiedziała Irenie Kamińskiej-Radomskiej. Nawiązała do "Projektu Lady"

Roxie nie chciała odnosić się do całej sprawy i zdawała się niewzruszona krytyką. Inne zdanie miał najwyraźniej jej starszy o prawie 10 lat partner Kamil Mglej. Pod najnowszym postem na Instagramie wokalistki napisał:

Zasłużyłaś na perły.

- to nawiązanie do "Projektu Lady" - programu, współprowadzonego przez Irenę Kamińską-Radomską. W show wszystkie uczestniczki noszą eleganckie perły, a kiedy któraś z nich odpadnie, muszą je oddać. Naszyjnik zostaje tylko u zwyciężczyni. Uwagę zwraca też ironiczny podpis pod postem Roksany Węgiel.

Ups, znowu to zrobiłam! Powodzenia jutro na matmie!

- napisała młoda piosenkarka. Strój, który wybrała tym razem, zasłania nieco więcej niż ostatnio. Roxie postawiła na spódniczkę midi w komplecie z kamizelką w kratkę i koszulową koszulką. 

Pani Irenka może spać spokojnie, oraz wszystkie jej rówieśniczki.
Outfit godny pereł!
Ale super stylówka!

- piszą zachwyceni fani. Póki co specjalistka nie odniosła się do najnowszego stroju Roksany. Nie da się jednak ukryć, że wokalistka prezentuje się świetnie.

W serwisie pojawi się tu embed Instagram:

https://instagram.com/p/Cr9GPaJrCx9/

Ze względów bezpieczeństwa w edytorze nie można wyświetlić embeda Instagram.

Więcej o: