Kasia Cichopek marzy o życiu jak Kate Middleton. Ten odcinek "Pytania na Śniadanie" przejdzie do historii

W jednym z najnowszych wydań "Pytania na Śniadanie" Katarzyna Cichopek wzdychała do rodziny swojej imienniczki Kate Middleton. Pochlebne wypowiedzi aktorki mogą niektórych zaskoczyć. Co takiego wyjątkowego widzi w życiu royalsów? "Jak oni to robią?" - zastanawia się prezenterka.

Katarzyna Cichopek, razem z Martą Surnik, rozprawiały w porannym programie "Pytanie na śniadanie" o minionej koronacji króla Karola III. Aktorka nie mogła wyjść z podziwu i nachwalić się royalsów. Choć sama bywa dla fanów modową inspiracją, to zwróciła uwagę na szykowność i perfekcyjny wygląd rodziny królewskiej.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kasia Cichopek zachwyca się rodziną królewską. Imponuje jej pracowitość

W "Pytaniu na Śniadanie" Katarzyna Cichopek wraz z Martą Surnik opowiadały o historycznym wydarzeniu, jakim była koronacja Karola III. Na uroczystości nie mogło zabraknąć królowej małżonki - Camilli, jego synów oraz żony księcia Williama. Ze względu na Kate Middleton, nie pojawiła się jednak Meghan Markle, partnerka Harry'ego. Aktorka nie mogła napatrzeć się na swoją imienniczkę oraz resztę royalsów podczas ceremonii. Warto wspomnieć, że obie panie są rówieśniczkami i urodziły się w tym samym, 1982 roku.

Jestem pod wrażeniem pracowitości rodziny królewskiej. Pomyślałam, że koronacja, przyjęcie po koronacji i przed koronacją, to duży wysiłek energetyczny. A oni już w poniedziałek rano idą do pracy. Bez nawet dnia wytchnienia takiego, żeby się zregenerować, nabrać sił.

- powiedziała zaaferowana Cichopek, podziwiając perfekcyjne stroje rodziny królewskiej. Jej zachwyt potęgował fakt, że cała koronacja trwała bardzo długo, było wyjątkowo ciepło, a do tego royalsom z pewnością towarzyszył stres związany z przygotowaniami.

Kasia Cichopek o koronacji Karola III. Czyżby zazdrościła życia księżnej Kate?

Emocje, towarzyszące aktorce bez wątpienia zwróciły uwagę widzów "Pytania na Śniadanie". Niewykluczone, że jak wielu z nas, marzy o przepychu i elegancji rodziny królewskiej. 

Jak oni to robią? To wszystko jest takie perfekcyjne...

- wzdycha Kasia Cichopek. Uroczystość na cześć króla Karola III rzeczywiście przebiegła doskonale, bez większych potknięć. Jedynym niespodziewanym akcentem podczas ceremonii był tajemniczy mężczyzna obecny na koronacji. Nic więc dziwnego, że aktorka zachwycała się historycznym wydarzeniem. Wszystko było bowiem zaplanowane na ostatni guzik, a rodzina królewska zaprezentowała się znakomicie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA