Przeszła niesamowitą metamorfozę. Jest prawie nie do poznania. "To właśnie nazywam dobrą inwestycją"

Madie Murphy przeszła niesamowitą metamorfozę. Kobieta zadbała o skórę, przedłużyła włosy i zrobiła licówki. Swoją przemianą pochwaliła się w mediach społecznościowych. Internauci nie szczędzili jej miłych słów. "Dziewczyno! Cóż za glow up!!!!!! Kocham to" - napisała jedna z komentujących.

Madie Murphy postanowiła pochwalić się z internautami swoją metamorfozą. Kobieta przedłużyła sobie włosy, zadbała o skórę i zęby. Dzięki temu kobieta jak sama twierdzi znacząco wyładniała.

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazety.pl

Metamorfoza, która zmieniła wszystko. Kobieta jest nie do poznania

Madie Murphy przeszła niesamowitą metamorfozę, która sprawiła, że dziewczyna jest niemal nie do poznania. Za jej metamorfozą, jak sama mówi stoi "właściwa pielęgnację skóry"ale nie tylko. Kobieta miała wykonane licówki i przedłużała włosy, aby "zmienić" swój wygląd. Madie powiedziała, że jej zęby przed zmianą wywoływały u niej "mdłości", co było dla niej bodźcem do przejścia metamorfozy. Swoją zmianą podzieliła się na Tiktoku. 12-sekundowy klip Madie rozpoczyna, pozując do kamery z szerokim uśmiechem, pokazując swoje zęby. Na nagraniu dziewczyna nie ma żadnego makijażu, a jej włosy spięte są w kucyk. Zaledwie kilka sekund później widzimy Madie po jej metamorfozie, kiedy ma na sobie różowy gorset i rozpuszczone pofalowane długie włosy. Zanim przeszła swoją metamorfozę, Madie była ruda, ale jak wyjaśniła, częścią procesu było przejście na blond. Oprócz tego dziewczyna dumnie uśmiechnęła się, pokazując swoje nowe licówki. Minęło zaledwie kilka dni od publikacji materiału, a  już wywołał on wielkie poruszenie wśród internautów. 

Internauci są zachwyceni metamorfozą Madie. W komentarzach nie mogą się jej nachwalić

Filmik udostępniony przez Madie ma już ponad 500 tysięcy wyświetleń i kilkadziesiąt tysięcy polubień. W komentarzach użytkownicy nie mogą nadziwić się nowym wyglądem Madie. Pod jej postem znalazło się wiele pochlebnych opinii. 

Dziewczyno! Cóż za glow up!!!!!! Kocham to

- napisała jedna osoba.

WOW, najlepsza decyzja w życiu

- zachwyca się inna.

To właśnie nazywam dobrą inwestycją

- stwierdza kolejna.

Jednak widzowie o sokolich oczach szybko zauważyli, że Madie miała licówki tylko na górnych zębach. Jedna z obserwujących zapytała, czy przeszkadza jej brak leczenia dolnych zębów. Madie odpowiedziała , że zamierza założyć licówki na dolne zęby w ciągu kilku najbliższych miesięcy. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA