Praca marzeń istnieje. To zwiedzanie setek miejsc z budżetem wynoszącym 10 tysięcy euro

Wiele osób marzy o darmowych wakacjach. Mamy dla nich dobrą wiadomość. Praca polegająca na zwiedzaniu czeka na sześć osób, które będą mogły zobaczyć cały świat w ciągu czterech tygodni. Na czym polega praca "World Travel Hacker" i kto może otrzymać posadę? Wyjaśniamy!

Portal Kiwi.com poszukuje nie jednego, a sześciu nowych członków załogi, którzy mogą zająć stanowisko o nawie "World Travel Hacker". Osoby, które przejdą rekrutacje, będą miały możliwość podróżowania w dwuosobowym zespole z wybranym przez siebie kompanem. Na ten cel każda z osób otrzyma budżet 10 tysięcy euro.

Zobacz wideo Miłka Raulin trenuje przed trawersem Grenlandii

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Praca marzeń dla każdego podróżnika. Zwiedzanie świata z budżetem 10 tysięcy euro

Kiwi.com we współpracy z Visa poszukuje sześciu osób, które wraz ze swoim towarzyszem będą podróżować po całym świecie. Ich zadanie polegać będzie na odbyciu czterotygodniowej wyprawy i udokumentowaniu swoich przygód w mediach społecznościowych. Przez cały okres podróży osoby będą mierzyć się z podróżniczymi wyzwaniami, przygotowanymi przez Kiwi.com i Visę. Co musi mieć idealny kandydat? Wymagana jest umiejętność filmowania, fotografowania, dokumentowania i relacjonowania swoich przygód w mediach społecznościowych. Na całą podróż każda z osób otrzyma po 10 tysięcy euro, a wszystko, co uda im się z niego zaoszczędzić, bo zakończeniu wyzwania trafi prosto do ich kieszeni. Dodatkowo kandydaci muszą mieć skończone 18 lat, mówić płynnie po angielsku, posiadać paszport ważny przez co najmniej sześć miesięcy począwszy od końca sierpnia 2023 r. oraz muszą umieć tworzyć angażujące treści w mediach społecznościowych.

To czeka na zwycięzców rekrutacji. "Ta praca nie jest dla każdego"

Na zwycięzców czeka wiele wyzwań takich jak na przykład rezerwacja taniego lotu z dowolnego miejsca i płatność kartą w aplikacji mobilnej w mniej niż trzy minuty. Jak donosi portal waszaturystyka.pl, inne zadania to na przykład zjedzenie narodowych potraw w stolicach pięciu różnych krajów w określonym terminie czy chociażby wyszukanie miasta, w którym w ciągu jednego dnia można się wybrać na imprezę sportową, do parku rozrywki i na koncert. Golan Shaker, szef Kiwi.com powiedział:

Ta praca nie jest dla każdego, ale niemal każdy chciałby taką mieć. Z pewnością nie jest to oferta dla zbyt wygodnych lub tych, którzy boją się robić rzeczy, o których inni tylko mówią

Z jego słów wynika, że jest to oferta dla osób, które są spragnione wrażeń i nie lubią się nudzić. Oprócz tego ważne jest, aby czerpali przyjemność z tworzenia zabawnych treści w mediach społecznościowych i potrafili w ten sposób podzielić się poradami na jak najtańsze zwiedzanie, z których inni również mogliby skorzystać. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA