Małgorzata Rozenek opuszcza rodzinę. Ma dość? "Nie będę musiała robić kanapek lub kaszy mannej"

Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie zaskoczyła swoich fanów. Telewizyjna gwiazda opowiedziała o swoich relacjach z rodziną. Teraz wiemy, jak wygląda to naprawdę. Czy faktycznie cieszy się, kiedy może odpocząć od najbliższych? Odpowiedź nasuwa się sama.

Małgorzata Rozenek-Majdan to sławna prezenterka telewizyjna, która równie prężnie jak w telewizji, działa w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 1,5 miliona osób, które kilka dni temu zaskoczyła swoją wypowiedzią. Co powiedziała Rozenek i dlaczego odbiło się to takim echem? 

Zobacz wideo Majdan oskarży Dodę? "To sprawa opierająca się o zniesławienie i zaangażowanie w to prawników"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan: Jej relacje z rodziną nie są takie, jak się wydaje

Małgorzata Rozenek-Majdan w mediach społecznościowych dość często publikuje swoje zdjęcia z rodziną i najbliższymi. Kobieta ma trzech synów - Stanisława, Tadeusza oraz Henryka. Starsi chłopcy są dziećmi jej poprzedniego męża Jacka Rozenka, a najmłodszy Henryk to potomek Radosława Majdana. Na pierwszy rzut oka, mogłoby się wydać, że rodzinna relacja jest niemalże idealna - ale czy na pewno? Przed kilkoma dniami prezenterka poinformowała fanów, że wyjeżdża do Sopotu na ważną konferencję. Będąc już w hotelu, podzieliła się swoimi odczuciami, bo, jak sama wspomniała, liczyła na spokój i ciszę, której jej nieco brakowało. Po przyjeździe zafundowała sobie gorącą kąpiel:

Do wanny, w czasie której nikt nie będzie chciał ode mnie globusa, cyrkla, nikt się z nikim nie pobije i nie będę musiała robić kanapek lub kaszy mannej

Małgorzata Rozenek-Majdan doceniła także czyste, zaścielone łóżko, w którym nie ma sierści jej psa, przez co może wyspać się za wszystkie czasy. 

W tym łóżku nikt mnie nie oślini i nie myślcie sobie, mam tu na myśli Georgusia, nie Radosława. Ja, odpoczynek, luz, relaks, cisza, brak śliny, sierści [...]

- komentuje prezenterka na relacji na Instagramie. Niegdyś Perfekcyjna Pani Domu poczuła się na tyle lekko i swobodnie, że makijaż był jej zupełnie niepotrzebny. 

 

Małgorzata Rozenek - Instagram kontra rzeczywistość. Polskie morze zachwyca w każdej wersji 

Konferencja w Sopocie Małgorzaty Rozenek-Majdan wiązała się nie tylko z pracą i obowiązkami, ale również chwilą relaksu i możliwością delektowania się samotnością. W hotelu gwiazda czuła się swobodnie, a o 6 rano wstała, by pokazać się bez makijażu i wspólnie z obserwatorami zachwycać się polskim morzem.

Zobaczcie, jaki mam piękny widok tutaj. Co prawda nie jest to wschód słońca, ale słońce w pełni

- mówiła na relacja na Instagramie. 

Może Cię zainteresować:
Elżbieta Romanowska walczy z potężnym hejtem. "Nasz nowy dom" miał być szansą, a jest obciążeniem
Dotarli do bloga Meghan Markle sprzed lat. Miała spore kompleksy i "tylko 40 dolarów na koncie"

W polskim lesie pojawiła się "różowa pantera". Czy zgadniesz, jakie to zwierzę?

Więcej o:
Copyright © Agora SA