Podczas lotu owinęła fotele folią spożywczą. Internauci: To jej własna forteca samotności

Każdy z nas podczas lotu marzy o odrobinie prywatności. Jednak to, co zrobiła pewna pasażerka, wprawia w osłupienie. Aby odgrodzić się od innych osób przebywających w samolocie, zaczęła owijać swoje fotele folią spożywczą. Nagranie dokumentujące jej zachowanie stało się hitem.

Na platformie TikTok pojawiają się różne nagranie. Jedne są pomocne, inne zabawne, a niektóre, cóż... interesujące. Niedawno sieć zaczął podbijać filmik, na którym pasażerka owija fotele w samolocie folią spożywczą. Załoga samolotu i internauci byli zszokowani jej zachowaniem.

Zobacz wideo Co Katarzyna Cichopek przegląda na TikToku i jakie wrażenie robią na niej uczestnicy programu "You can dance"?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Samolotowy "bunkier" z plastiku. Kobieta owinęła fotele folią spożywczą

Na ponad trzyminutowym filmiku udostępnionym przez @goneviral23 widać pasażerkę samolotu, która owija fotele folią. Nie wiadomo skąd ani dokąd kursował samolot. Wiemy jednak, że pasażerka, która bardzo ceni sobie swoja prywatność, wykupiła aż trzy miejsca w samolocie. Widać kobieta chciała swój lot spędzić bez żadnych zakłóceń, co było powodem owinięcia przez nią siedzeń folią spożywczą. Ubrana w zieloną marynarę pasażerka walczyła z folią przez kilka minut, zanim udało jej się z powodzeniem odgrodzić od pozostałych podróżnych. Jednak "ściany" nie były dla niej wystarczającą barierą, więc postanowiła również stworzyć "sufit". Chwile, po zbudowaniu swojej "strefy samotności" podszedł do niej steward, co wyraźnie zaskoczyło kobietę. Pracownik linii lotniczych kazał jej rozebrać stworzoną przez nią konstrukcję. Jednak kobiecie nie chciała wypełnić jego polecenia. Ostatecznie pracownik sam zabrał się za "rozbiórkę" bunkra, a kobieta zaczęła krzyczeć, wzywając pomocy. 

Internauci byli zszokowani całym zajściem. W komentarzach dzielą się swoimi opiniami

Nagranie szybko obiegło internet. W ciągu kilku dni zostało odtworzone ponad 5,5 miliona razy. Wideo było także często lajkowane i udostępniane. Pod tiktokiem pojawiło się aż 15 tysiącach komentarzy. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Pod nagraniem postanowili podzielić się tym, co myślą o sytuacji, która została nagrana. 

Zanim skończyła, zdążyli już wylądować

- śmieje się jeden z komentujących osób.

Jak trafić na listę zablokowanych w samolocie: zajęcia dla początkujących

- pisze inny komentujący.

W momencie kiedy myślałam, że widziałam już wszystko. Nasz świat naprawdę zwariował

- dzieli się swoimi spostrzeżeniami inna osoba. Ktoś inny z kolei zauważył, że zbudowany przez kobietę schron z foli to:

Jej własna forteca samotności
Więcej o:
Copyright © Agora SA