Robert Makłowicz padł ofiarą oszustwa. "Wykorzystano moje zdania i mój głos bez mojej wiedzy"

Robert Makłowicz to jedna z większych gwiazd telewizji. Niestety. w ostatnim czasie padł ofiarą oszustów. Kucharz i krytyk kulinarny ceni sobie zdrowe podejście do życia, a ta sytuacja jest z tym sprzeczna. Na mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie.

Już blisko 20 lat temu Robert Makłowicz został okrzyknięty jednym z najlepszych i ulubionych kucharzy telewizyjnych. Jego programy oglądały tysiące widzów i trend ten utrzymuje się do dnia dzisiejszego. Duże zainteresowanie w ostatnim czasie zyskało również nagranie mężczyzny, które umieścił na swoim Instagramie. To właśnie tam wydał oświadczenie dotyczące oszustwa, które go spotkało. 

Zobacz wideo Magda Gessler vs Robert Makłowicz. Kto robi smaczniejsze naleśniki? Sprawdzamy

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Robert Makłowicz - Instagram zaszokowany. Mistrz padł ofiarą oszustwa

Robert Makłowicz to osoba, której najprawdopodobniej nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać. Ceniony kucharz, który podróżuje po świecie i tworzy niesamowite dania, zyskał sławę poprzez swój oryginalny content i styl bycia. Wielu fanów zdziwiło się kiedy oznajmił na swoim Instagramie, że padł ofiarą oszustwa. Jak się okazuje, nawet tak dużych celebrytów może dotknąć ciemna strona sławy. Makłowicz przekonał się o tym na własnej skórze, a fani próbują go wspierać w tym trudnym czasie i przekazać cenne wskazówki. 

Dowiedziałem się, że na jednym z portali społecznościowych, bardzo chętnie odwiedzanym przez dzieci i młodzież, ukazała się reklama napoju energetycznego, do której użyto cytatów ze mnie, podkładając mój głos i wypowiedziane przeze mnie zdania.

- mówi Robert Makłowicz w nagraniu na Instagramie. Dodał także, że oszustwo dotyczyło produktu, którego nigdy by nie polecił dzieciom i młodzieży. 

 

Energetyk Makłowicz? Jest oficjalne oświadczenie

Robert Makłowicz, od razu gdy tylko dowiedział się o całej sytuacji, postanowił zacząć działać, pomimo tego że przebywa w pracy w Irlandii. Kucharz dał jasno do zrozumienia, że nie ma nic wspólnego z tą reklamą, a jego głos został wykorzystany bez poinformowania go o tym wcześniej. 

Oświadczam, że nie mam z tym nic wspólnego, że wykorzystano moje zdania i mój głos bez mojej wiedzy. Jest to tym bardziej przykre, że zrobiono to w kontekście produktu, którego nie używam i raczej nie polecałbym go dla dzieci i młodzieży. To ważne.

- tak brzmi oświadczenie wydane przez Roberta Makłowicza w sprawie oszustwa. Fani kucharza są oburzeni i próbują wspierać go w komentarzach, tak jak tylko mogą. Oto co między innymi możemy przeczytać pod filmikiem:

Mniemam, że Pańscy prawnicy puszczą ich z torbami!
To ważne, że się Pan od tego odcina. Takie reklamy i zresztą same produkty przynoszą wiele szkody.
Najważniejsze jest to, że kochamy Pana!

Może Cię zainteresować:
Największe wpadki influencerów. Wersow, Jessica Mercedes, Kubańczyk - tego Polska im nie zapomni
Nie mieliśmy pojęcia, że jej matką chrzestną jest Anna Dymna. Sławna aktorka w końcu ujawniła prawdę
Przeszła niesamowitą metamorfozę. Jest prawie nie do poznania. "To właśnie nazywam dobrą inwestycją"Więcej o:
Copyright © Agora SA