Magda Gessler zdemaskowana. Lara właśnie wyjawiła jej sekret. "Nigdy nie miałam do tego cierpliwości"

Lara Gessler to córka jednej z najbardziej znanych restauratorek w Polsce - Magdy Gessler. W ostatnim czasie przeprowadzono z nią wywiad, w którym zdradziła sekret swojej mamy, a sama przyznała, że nigdy nie miała do tego ani cierpliwości, ani nawet ochoty. Jej wyznanie może zaskoczyć.

Lara Gessler to popularna celebrytka, która jest właścicielką restauracji oraz cukierni "Słodki Słony". Jakiś czas temu udzieliła wywiadu, w którym zdradziła sekret swojej mamy Magdy Gessler. Czy wyjawienie tych informacji może zaszkodzić restauratorce?

Zobacz wideo Lara Gessler o najmie mieszkania. Wyjaśnia, dlaczego nie zdecydowała się na zakup

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sekret Magdy Gessler wychodzi na jaw.  "Zawsze to kochała"

Kilka dni temu Lara Gessler przeprowadziła interesującą rozmowę z portalem "Fakt". W wywiadzie restauratorka opowiedziała o swoim dzieciństwie i zdradziła sekret swojej mamy, o którym mało kto wiedział. Cukierniczka przyznała, że jako kobieta nie interesuje się za bardzo modą i nie lubi wydawać dużej ilości pieniędzy na drogie ubrania. Twierdzi, że większą przyjemność sprawia jej kupowanie odzieży w stylu vintage, ponieważ mają swoją historię i są dość oryginalne. Celebrytka wróciła wspomnieniami do czasów kiedy to jej mama zabierała ją na zakupy, co wcale jej się nie podobało.

Moja mama zawsze kochała zakupy i to nie te secondhandowe. Ja nigdy nie miałam do tego cierpliwości. Ja mam dość męską osobowość i nie, godziny na zakupach to w ogóle nie ja.

- zdradziła w wywiadzie Lara Gessler. Zakupy z mamą dla Lary nie były czymś bardzo przyjemnym, ale nie miała tak ze wszystkim. Co sprawiało celebrytce największą frajdę i za co może być dziś wdzięczna swoim rodzicom? 

Największe wpadki influencerów. O tych sytuacjach świat nigdy nie będzie w stanie zapomnieć Największe wpadki influencerów. Tych sytuacji Polska im nie zapomni

Dzieciństwo Lary Gessler. Jako dziecko odwiedziła wiele ekskluzywnych miejsc

Lara Gessler miała dość bogate dzieciństwo, a dzięki swoim rodzicom jako mała dziewczynka odwiedzała najlepsze restauracje na świecie. To między innymi popularność Magdy Gessler pozwoliła rodzinie zjeść np. w restauracji El Bulli w Hiszpanii, która niestety została zamknięta w 2011 roku.

Miałam pięć lat, kiedy byłam w najlepszej wtedy na świecie hiszpańskiej restauracji El Bulli, gdzie menu degustacyjne składało się z 49 dań, a w wersji skróconej z 37.

- wspomina Lara Gessler w rozmowie z "Wysokimi Obcasami". Cukierniczka nie uczęszczała do przedszkola. Zamiast tego podróżowała z mamą i tatą po świecie. W latach 90. Gesslerowie niejako wypowiedzieli wojnę mafii, dlatego bali się o bezpieczeństwo córki i woleli mieć ją przy sobie, a życie szkolne rozpoczęła w podstawówce.

Anna Dymna Nie mieliśmy pojęcia, że jej chrzestną jest Anna Dymna. Ujawniła prawdę

Może Cię zainteresować:
Przeszła niesamowitą metamorfozę. Jest prawie nie do poznania. "To właśnie nazywam dobrą inwestycją"
Anna Wendzikowska skradła show na premierze "Małej Syrenki". Jej cekinowa sukienka onieśmiela fanów
Znamy uczestników "Hotel Paradise: All Stars". Ulubieńcy telewidzów powrócą w pierwszym odcinku

Więcej o: