Klaudia El Dursi pomstuje nad komunią syna. Popełniła błąd, który mógł zrujnować uroczystość

Klaudia El Dursi jakiś czas temu wypowiedziała się na temat Pierwszej Komunii Świętej swoich synów. Jeden z nich już kilka lat temu przyjmował sakrament, a teraz czeka to także młodszego potomka modelki. Niestety, tym razem El Dursi popełniła pewien błąd i przestrzega przed nim innych rodziców.

Klaudia El Dursi jakiś czas temu przestrzegła innych rodziców przed popełnieniem błędu, który sama popełniła. Jak się okazuje, organizacja komunii świętej dla dziecka dziś nie jest tak prosta, jak kilka lat temu. Modelka ma za sobą już sakrament Pierwszej Komunii Świętej starszego syna, ale takiego obrotu spraw w ogóle się nie spodziewała. 

Zobacz wideo Wywiad z Edytą Zając wprost z Kolumbii. Czy ma coś wspólnego z Klaudią El Dursi?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Komunia w domu Klaudiu El Dursi? Modelka jest przerażona natłokiem rezerwacji 

W jednym z najnowszych wywiadów Klaudia El Dursi przyznała, że popełniła ogromny błąd. Modelka była pewna, że rozpoczynanie przygotowań do Pierwszej Komunii Świętej młodszego syna rok przed czasem to jeszcze szaleństwo. Jednak - jak się okazało -  przy jej sposobie życia i natłoku pracy, musi wykonywać pewne obowiązki z dużym wyprzedzeniem. Kiedy chciała zarezerwować salę na przyszły sezon komunijny, okazało się, że w wielu restauracjach nie ma już miejsc, a najbliższy wolny termin to rok 2026. 

Kilka miesięcy temu powiedziałam sobie: zrobię coś przed czasem, bo jestem raczej z tych, co tak na ostatnią chwilę. Usiedliśmy z moim Jackiem i zaczęliśmy dzwonić w kilka takich fajnych miejsc, które nam przyszły do głowy, że tam byśmy chcieli komunię. Usłyszałam, że 2024 - nie ma szans

- powiedziała w wywiadzie z "Pomponikiem" Klaudia El Dursi. Aktorka stwierdziła, że jeśli faktycznie nie uda jej się znaleźć żadnej sali na następny rok, najwyżej skorzysta z planu B. Jej alternatywą jest dom, a konkretnie ogród, który go otacza. Oczywiście  wolałaby tego uniknąć, ponieważ wiąże się to z dużą ilością obowiązków, jednak jest to zawsze jakieś wyjście i rozwiązanie problemu. 

Klaudia El Dursi jest wymagającą mamą. Sprawuje pieczę nad dziećmi nawet z drugiego końca świata

Klaudia El Dursi mamą została dość wcześnie, bo  w pierwszą ciążę zaszła w wieku 19 lat. Jednak, jak sama już wiele razy wspominała, od zawsze chciała urodzić potomstwo w młodym wieku, aby mieć z nimi dobry kontakt. Celebrytka wyznała, że mimo wszystko jest dość wymagająca i przypomina swoim synom, że domowe nauczanie to nie wakacje, oraz stara się, aby wypełniali swoje obowiązki należycie. Modelka nawet gdy wyjeżdża do Panamy, pilnuje synów i sprawdza, jak idzie im m.in. nauka. Niestety, w niektórych sytuacjach nawet domowa dyscyplina nie daje gwarancji na sukces - przynajmniej jeśli chodzi o organizację komunii. 

Może Cię zainteresować:
Znamy uczestników "Hotel Paradise: All Stars". Ulubieńcy telewidzów powrócą w pierwszym odcinku
Linie lotnicze kazały jej zapłacić aż 400 złotych kary. Wszystkiemu winne były dwa ciastka
Woda toaletowa a woda perfumowana - różnica jest znacząca. Sprawdź przed zakupem, a unikniesz rozczarowania

Więcej o: