Oliwia Bieniuk ze smutkiem wspomina swoją mamę. Dziś brakuje jej Ani Przybylskiej jeszcze bardziej

Oliwia Bieniuk często wspomina swoją tragicznie zmarłą mamę. Zwłaszcza dziś, podczas tak ważnego dla wszystkich święta. Dziewczyna miała zaledwie 12 lat, gdy aktorka, Anna Przybylska przegrała walkę z rakiem. Jej najnowszy wpis w mediach społecznościowych chwyta za serce.

Odejście Anny Przybylskiej było ogromnym ciosem dla fanów, ale jeszcze większym dla jej najbliższej rodziny. Od śmierci popularnej aktorki minęło już ponad osiem lat, jednak jej córka do dziś za nią tęskni. W Dniu Matki postanowiła szczególnie o niej przypomnieć.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk o sukience w stylu Przybylskiej. "Miałam mieć inną na początku"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ania Przybylska przegrała walkę z rakiem. Pamięć o niej wciąż jest żywa

Znana aktorka Ania Przybylska przegrała krótką walkę z rakiem trzustki i mimo intensywnego leczenia zmarła 5 października 2014 roku, zostawiając rodzinę i fanów pogrążonych w żalu. Została pochowana w rodzinnym grobie, razem ze swoim ojcem, na gdyńskim cmentarzu przy parafii św. Michała Archanioła. Jej bliscy musieli mierzyć się z trudną sytuacją oraz niegasnącym zainteresowanie prasy. Jakiś czas temu jej córka, Oliwia Bieniuk, wspominała tragiczne wydarzenia w wywiadzie.

Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości.

- mówiła dziewczyna. Dziś, w to szczególne święto, wspomina mamę, wciąż tęskniąc. Jej wpis na Instagramie poruszył obserwatorów.

Oliwia Bieniuk wspomina zmarłą mamę. Internauci nie kryją wzruszenia

Z okazji Dnia Matki córka Anny Przybylskiej postanowiła udostępnić na swoim Instagramie zdjęcie z dzieciństwa, na którym pozuje z ukochanym rodzicem. Do całości dodała wymowny podpis - fragment wiersza Wisławy Szymborskiej.

Coś się tu nie zaczyna o zwykłej porzeCoś tu się nie odbywa jak powinnoKtoś tutaj był i był, a potem nagle zniknąłi uporczywie go nie ma (...)Tęsknię...

- napisała młoda kobieta. Na załączonej fotografii widzimy aktorkę wtuloną w swoją córkę. Internauci nie szczędzili wsparcia 20-latce i ze wzruszeniem komentowali jej wpis.

Myślę, że mamy byłaby z Ciebie bardzo dumna. (...) Była piękną osobą.
Do dziś nie mogę uwierzyć. Taka dobra i piękna osoba… życie jest niesprawiedliwe.

- piszą fani zmarłej artystki. Niestety nie wszyscy mogą cieszyć się obecnością swojej mamy w tym szczególnym dniu. Dla wielu święto to jest ciężkim dniem, przepełnionym różnymi wspomnieniami. Dlatego też warto pamiętać o życzeniach i miłym słowie dla swoich bliskich nie tylko od święta.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA