Michał Szpak zaśpiewał piosenkę Violetty Villas. Później dostał niespodziwaną wiadomość od jej syna

Michał Szpak pojawił się na scenie jubileuszowego festiwalu w Sopocie. Piosenkarz tradycyjnie zaskoczył wszystkich swoim niekonwencjonalnym outfitem, ale tym razem to nie ubiór wywołał największe zamieszanie. Artysta zaśpiewał piosenki wielkiej gwiazdy Violetty Villas, a po koncercie otrzymał wiadomość od jej syna.

20. Polsat SuperHit Festiwal odbył się jak co roku w Sopocie, a z okazji jubileuszowego koncertu przed telewizorami zasiadła cała masa Polaków. Koncerty wielu polskich gwiazd umiliły ostatni majowy weekend tego roku, ale dla Michała Szpaka był to z pewnością jeden z lepszych występów w karierze. Artysta wykonał utwory Violetty Villas, po czym otrzymał niespodziewaną wiadomość od jej syna. 

Zobacz wideo

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sopot Festiwal 2023. Michał Szpak zaskoczył nie tylko fanów

Plejada największych gwiazd niemalże każdego roku spotyka się na festiwalu SuperHit w Sopocie. Na tegorocznej scenie mieliśmy okazję zobaczyć Michała Szpaka, który pozytywnie zaskoczył wszystkich swoim występem. Artysta postanowił oddać hołd wielkim gwiazdom, takim jak Violetta Villas czy Kora. Wykon piosenkarza zachwycił uczestników festiwalu. Jak się później okazało, zachwyceni nie byli tylko fani artysty, po koncercie Michał otrzymał wiadomość od syna Violetty Villas, który docenił i podziękował gwieździe za taki wykon i czyn. 

Michał Szpak Sopot: Artysta zrobił wielkie show. "Wybitny występ w każdym aspekcie"

Michał Szpak i jego koncerty to coś, co fani często określają jako wybitne performensy. Artysta znany jest ze swoich niekonwencjonalnych kreacji, które w połączeniu z występem na scenie tworzą coś niesamowitego. Pod ostatnim postem w mediach społecznościowych, fani nie mogli powstrzymać się od pozytywnych komentarzy na temat festiwalu w Sopocie. 

Uwielbiam Twoje performanse, każdy przemyślany, symboliczny, z przekazem.
Wybitny występ w każdym aspekcie. Przejmujący, a nawet wstrząsający, bo miałam wrażenie, jakby Violetta dzięki Tobie mogła jeszcze ten jeden raz zwrócić się do publiczności...

- komentują obserwujący na Instagramie.Michał Szpak jeszcze przed samym koncertem udzielił wywiadu, w którym powiedział, że jego występ będzie miał ważne przesłanie. Artysta chce pokazać swoją tolerancyjność i wpłynąć na ludzi, aby ci zaczęli być bardziej otwarci na zmieniający się świat i poglądy. 

Dla mnie zawsze najważniejsze jest, żeby - dopóki nie zobaczę i nie poczuję, że temat tolerancji został wyczerpany - będę o tym mówił. Ja po prostu nie rozumiem ludzi, którzy hejtują osoby, które mają swój pogląd na świat i swój wizerunek

- mówił Michał Szpak, plejada.pl 

Może Cię zainteresować:
Nietypowe imiona dzieci Michała Wiśniewskiego to prawny przekręt. Tak artysta omija polskie prawo
Dramat niedźwiedzia w Tatrach trwał aż 17 dni. Ratownicy apelują. Zauważyli poważny problem
Wedding planerka ostrzega pary młode. Tych błędów lepiej nie popełniać podczas planowania wesela

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.