Magda Gessler tańczy ognistą salsę z Ewą Chodakowską. Fani w szoku: "Cóż za kocie ruchy, dziewczyny!"

Znana polska trenerka Ewa Chodakowska, porwała do tańca słynną restauratorkę Magdę Gessler. Wszystko działo się podczas przerwy w nagraniach programu "MasterChef". Niewinny żart wprawił w osłupienie internautów. Nie podejrzewali, że kobiety będą tak profesjonalnie wywijać na parkiecie.

Ewa Chodakowska od lat podziwia Magdę Gessler, chętnie z nią współpracując przy różnych projektach. Słynną restauratorkę nazywa "swoją miłością", a teraz udostępniła na Instagramie niesamowite wideo, na którym wspólnie tańczą salsę. Fani zostali pozytywnie zaskoczeni.

Zobacz wideo Chodakowska o reklamowaniu produktów: Nie wyobrażam sobie podpisać się pod gównianym produktem dla pieniędzy

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ewa Chodakowska z Magdą Gessler w "MasterChef". Tak wyglądają przerwy w nagrywaniu

Ewa Chodakowska często wspomina w social mediach i wywiadach o swoim podziwie wobec Magdy Gessler. Nic dziwnego więc, że tak chętnie razem występują przed kamerami. Tym razem nagrywały wspólnie program "MasterChef", nie stroniąc od żartów podczas przerw. Trenerka jakiś czas temu podzieliła się także na swoim Facebooku selfie, w którym nie kryła zachwytu ze spotkania z ulubioną restauratorką.

Cóż to był za poranek! O miłości!! Z moją miłością! Magda Gessler, Magda!!! Kochaaaaaam!

- pisze rozemocjonowana Chodakowska. Nie ma co się dziwić, że przy pracy w "MasterChef" musiała spędzić ze swoją idolką więcej czasu, a nawet razem zatańczyć. Zaprezentowana przez nie salsa z pewnością przejdzie do historii.

Ewa Chodakowska porwała Magdę Gessler do tańca. Internauci nie mogą wyjść z podziwu

Trenerka udostępniła wczoraj na swoim Instagramie nagranie, w którym tańczy z Magdą Gessler podczas przerwy w nagraniach programu "MasterChef". Również i tym razem Chodakowska nie mogła nacieszyć się z towarzystwa ukochanej i podziwianej celebrytki.

Jak tańczyć salsę, to tylko z Magdą! KOCHANA! Wulkanie energii! Artystko!!! Piękna Duszo!!! To była czysta przyjemność!

- napisała pod postem, nie kryjąc emocji i wzruszenia. Na filmiku obie kobiety zgrabnie wywijają w rytm muzyki na parkiecie.

To jest to, co czujemy.

- skomentowała Magda Gessler koleżance po fachu. Fani obu celebrytek nie mogli wyjść z zachwytu. Ich zdaniem bowiem, wyglądają jak prawdziwe profesjonalistki.

Dziewczyny co za DUET !!! Trzeci raz odpalam, nóżka sama tupie !!!!
Cóż za kocie ruchy, dziewczyny!
Dwa wulkany energii! Pięknie, jestem gotowa na więcej. Wspaniale się na Was patrzy, a i nóżka chętna to potupania z Wami!

- piszą internauci w komentarzach. Możemy być pewni, że jeszcze nie raz zobaczymy ten duet. Doskonale im się bowiem razem pracuje. Niewykluczone także, że i wtedy obie panie czymś nas zaskoczą.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.