Ewa Kasprzyk zdradza, jak tak naprawdę wyglądała współpraca ze Sławomirem. "Nie mieli pieniędzy"

Sławomir to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki disco-polo. Jego kariera rozkręciła się w zawrotnym tempie. Okazuje się jednak, że jego początki nie były kolorowe, a Ewa Kasprzyk wystąpiła w teledysku piosenkarza i... nie otrzymała za to wynagrodzenia.

Jakiś czas temu miał miejsce event, na którym pojawiła się zjawiskowa Ewa Kasprzyk wraz z córką. Jednemu z dziennikarzy udało się porozmawiać z aktorką i dopytać o szczegóły współpracy ze Sławomirem Zapałą. Okazuje się, że gwiazda nie otrzymała za występ w teledysku artysty ani grosza. 

Zobacz wideo Sławomir i Kajra opowiedzieli o rodzicielstwie, "Cudowronku" i... kryzysie wieku średniego

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ewa Kasprzyk ujawnia szczegóły pracy ze Sławomirem. Występ okazał się nieodpłatny

Jeden z reporterów "Pomponika", miał okazję przeprowadzić wywiad z Ewą Kasprzyk, która wypowiedziała się na temat dawnej współpracy z gwiazdą disco-polo Sławomirem. Na pytanie, dlaczego celebrytka w ogóle zdecydowała się wziąć udział w takim przedsięwzięciu, wyznała, że chciała wesprzeć wschodzącą gwiazdę. O pomoc poprosiła ją żona Sławomira, czyli Magdalena, która przyniosła i pokazała jej cały scenariusz. Co ciekawe, aktorka zrzekła się praw do jakiejkolwiek zapłaty za udział w teledysku - zrobiła to całkowicie za darmo. W wywiadzie wspomniała, że w tamtym czasie Sławomir nie miał pieniędzy na opłacenie produkcji, dlatego inne gwiazdy, które brały udział w teledysku, również zrobiły to pro bono. W ramach podziękowania w późniejszym czasie otrzymała artysty płytę. Według Ewy Kasprzyk to, jak aktualnie radzi sobie gwiazda disco-polo, jest naprawdę niesamowite, porównując początek jego kariery. 

Oni nie mieli pieniędzy. Nigdy już nie wracali do tego tematu (...) Nie mieli pieniędzy, mieli scenariusz, chcieli to zrealizować, zaprosili mnie. Tam jeszcze przecież byli inni aktorzy. Był między innymi Leszek Dyblik... Wszyscy zagraliśmy pro bono

- mówiła w wywiadzie Ewa Kasprzyk.

Sławomir podbija polski rynek. Według Ewy Kasprzyk wiele zawdzięcza żonie

Według Ewy Kasprzyk do sukcesu Sławomira przyczyniła się w dużym stopniu jego żona Kajra, czyli Magdalena Kajrowicz. To właśnie ona miała być inicjatorka wypromowania artysty w świecie show-biznesu i telewizji. Jak wiadomo, zdarzały się wzloty i upadki, ale po czasie udało się osiągnąć zamierzony efekt. 

Ja myślę, że ich kariera potoczyła się w sposób nieprawdopodobny. Myślę, że ona jest tą szyją, która tym kręci. Była świadkiem, jak to powstawało, jak przychodził na live'y do "Tańca z gwiazdami" i jak to telewizja kupiła, i jak sobie teraz świetnie radzą.

- powiedział w wywiadzie Ewa Kasprzyk.

Może Cię zainteresować:
Magda Gessler tańczy ognistą salsę z Ewą Chodakowską. Fani w szoku: "Cóż za kocie ruchy, dziewczyny!"
Zagrożono jej, że nie wróci do Polski z Egiptu. Kiedy weszła do hotelowego pokoju, padły oskarżenia
Mężczyznę zaatakował krokodyl. "Udało mi się otworzyć jego szczęki na tyle, aby wyciągnąć głowę"


Więcej o:
Copyright © Agora SA