Hotel Pradise All Stars: wrócił czarny charakter poprzednich edycji. To nie wróży nic dobrego

Specjalna edycja "Hotel Paradise: All Stars" nie zawodzi fanów programu. Trzeci odcinek obfitował w aż trzy zwroty akcji, których nikt się nie spodziewał. Jednym z nich jest powrót uczestnika, którego widzowie z pewnością doskonale pamiętają.

Fani programu "Hotel Paradise: All Stars", którzy widzieli już 3. odcinek na platformie Player z pewnością wiedzą, że będzie się działo. Twórcy reality-show przygotowali zarówno dla widzów, jak i uczestników dzień pełen emocji. Pod koniec odcinka pojawiły się aż trzy zwroty akcji, jednak na ich rozstrzygnięcie będziemy musieli poczekać jeszcze jeden dzień. Co się wydarzyło?

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Z programu wyeliminowano pierwszą uczestniczkę. To jednak nie koniec

Na koniec drugiego odcinka wszystkie uczestniczki otrzymały listy. Zgodnie z ich treścią musiały pocałować osobę, której ufają najbardziej ze wszystkich obecnych w programie. Z początku nie było wiadomo jakie konsekwencje wiążą się z tym zadaniem, jednak wszystko wyjaśniło się już niebawem. W trzecim odcinku do Hotelu weszła Klaudia El Dursi. Doświadczeni widzowie wiedzą, że jej wizyty zwykle nie wróżą nic dobrego. I tak było tym razem. Prowadząca poinformowała uczestników, że w wyniku zadania z listu najwięcej pocałunków otrzymała Basia, co oznacza, że to ona jest najbardziej zaufaną osobą. W związku z tym dziewczyna musiała wytypować osobę, która jako pierwsza opuści Hotel Paradise. Basia zdecydowała, że z programu odpadnie Julia, która jej zdaniem najmniej pasuje do grupy.

 

Powrót czarnego charakteru. Tego uczestnika widzowie dobrze znają

Gdy już wydawało się, że uczestniczka wróci do domu, widzowie przeżyli szok. Przed Hotelem na Julię czekał Kamil Piórkowski, z którym tworzyła dość burzliwy związek w 2. edycji. Uczestnik działał innym na nerwy, był porywczy, a w pewnym momencie atmosfera w programie stała się dość napięta. Po jego odejściu z 2. sezonu pozostali odczuli ulgę. Warto jednak pamiętać, że to właśnie Julia pozbawiła Kamila szansy na dalszą grę, po tym jak zdecydowała, że do programu wróci sama. Czy mężczyzna będzie próbował zemścić się na byłej partnerce? Tego nie wiadomo, ponieważ na koniec odcinka pojawiła się jeszcze jedna niespodzianka. Do pary podeszła Luiza, którą widzowie kojarzą z 3. sezonu. W ręce trzymała list, z którego wynikało, że jeśli Kamil i Julia zdecydują się na wprowadzenie uczestniczki do programu, to w następnym Rajskim Rozdaniu dostaną immunitet. Na decyzję pary musimy jednak poczekać.

 
 

Może Cię też zainteresować:
Fani mieli do Maryli Rodowicz nietypową prośbę. Złożyła przysięgę. "Obiecuję, że wam tego nie zrobię"
"Magia nagości" ukarana przez KRRiT. Produkcja komentuje zarzuty. W tle obrona ciałopozytywności
- Prezes TVP szykuje "Biesiadę" dla widzów. Nowy program rozrywkowy pojawi się niebawem na ekranach

Więcej o:
Copyright © Agora SA