Kim Kardashian wylicza cechy, które musi mieć jej przyszły partner. Kluczowe okazują się być zęby

Kim Kardashian zdradziła w premierowych odcinkach rodzinnego reality show "The Kardashians" cechy, które musi posiadać jej przyszły mężczyzna. Okazuje się, że lista jest długa i raczej trudna do wypełnienia. Jednym z punktów są proste zęby, które gwiazda uważa za szczególnie podniecające.

Po rozstaniu z Petem Davidsonem Kim Kardashian zaczyna zarzucać sieci w poszukiwaniu nowego chłopaka. Celebrytka ma zdaniem niektórych wygórowane wymagania, ale kandydatów z pewnością nie zabraknie. Część cech, które wymieniła, mogą mocno zszokować.

Zobacz wideo Kim Kardashian wsiada do busa i jedzie na Met Galę

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kim Kardashian szuka nowego partnera? Zdradziła listę cech, które musi posiadać

Amerykańska celebrytka od rozstania z komikiem Petem Davidsonem wciąż nie ma życiowego partnera. Ta sytuacja zdaje się jej lekko przeszkadzać, dlatego w zwiastunie nadchodzącego odcinka "Z kamerą u Kardashianów" zdradziła listę cech, które powinien posiadać jej przyszły mężczyzna. Czy tym sposobem chciała zasugerować wszystkim, że jest gotowa na nowy związek? Być może, choć spełnienie jej warunków może dla niektórych być dosyć trudne. Nic dziwnego, że Kim stała się wymagająca. Ma za sobą dosyć ciężkie relacje, zwłaszcza z Kanye Westem, z którym ma czwórkę dzieci. Do przyszłego wybranka Kardashianka podchodzi więc z pewną rezerwą, choć mówi, że na niektóre cechy mogłaby przymknąć oko.

Te warunki musi spełniać przyszły ukochany Kim Kardashian. Nie tylko proste zęby

Kim Kardashian premierowy zwiastun udostępniła między innymi na swoim Instagramie. Odpowiada w nim na pytanie, czego oczekuje od partnera.

Po pierwsze, musi mnie chronić. Po drugie, walczyć o mnie. Trzeci punkt do dobra higiena, choć myślę, że jest to oczywiste, nie powinnam była uwzględniać tego na liście.

– zdradza celebrytka na nagraniu. Po chwili dodaje jeszcze jeden ważny aspekt.

Powinien być spokojny i nie mieć problemów związanych z matką i ojcem.

Następnie Kim przechodzi do mniej ważnych aspektów, dotyczących wyglądu. Największe zaskoczenie może wywoływać jej opinia na temat zębów wybranka.

Zęby są dla mnie bardzo podniecające. Im są prostsze, tym bardziej podniecona będę.

– śmieje się Kardashian. Sporo czasu poświęciła także owłosieniu potencjalnego ukochanego. Podobają jej się bowiem mężczyźni z gęstymi włosami i raczej nie gustuje w łysinie. Na ten aspekt jest jednak w stanie przymknąć oko, jeśli będzie mocno zakochana. Dodała również, że przyszły chłopak powinien być wyższy od niej oraz spontaniczny i zabawny. Dobrze, jakby był również inteligentny i obyty w towarzystwie. Czy waszym zdaniem Kim jest zbyt wymagająca, czy raczej szczera i pewna swojego gustu?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.