Jak będzie miało na imię dziecko Wersow i Friza? Wybór nie należał wyłącznie do rodziców

Karol Wiśniewski i Weronika Sowa to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. YouTuberzy spodziewają się dziecka, które lada moment przyjdzie na świat. W którym miesiącu ciąży jest Wersow i na jakie imię zdecyduje się para? Fani grają w zgaduj-zgadula.

Friz i Wersow to nicki, które millenialsom i generacji Z nie są obce. Najpopularniejsza para youtuberów już kilka miesięcy temu ogłosiła wesołą nowinę. W piosence pt. "Ten Jeden Moment" Wersow pokazała fanom swój ciążowy brzuszek. Od tej pory internauci debatują nad imieniem malucha oraz zastanawiają się, kiedy pojawi się na świecie. Co ciekawe jednak, na imię dziecka influencerów wpływ mieli nie tylko rodzice... Czyżby narzeczeństwo pytało się fanów o zdanie w tak osobistej sprawie? 

Zobacz wideo Wersow o przerabianiu zdjęć i pracy. "Ktoś do mnie napisał w nocy..."

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W którym miesiącu ciąży jest Wersow? Najwyraźniej poród już za chwilę

Wersow i Friz, a dokładnie Weronika Sowa oraz Karol Wiśniewski już lada moment zostaną świeżo upieczonymi rodzicami. Topowi twórcy internetowi w Polsce, w lutym 2023 roku ogłosili, że spodziewają się dziecka. Założenie rodziny było dla Weroniki wielkim marzeniem, o którym wspomniała już wiele razy w wywiadach czy w swoich filmikach na platformie YouTube. Dla fanów influencerów ta wiadomość była jak miód na serce i razem z nimi odliczają dni do narodzin dziecka. Wiemy już, że młodzi rodzice spodziewają się dziewczynki, co ogłosili na jednym z filmików. Niestety para nadal nie zdradziła imienia, a jedynie pierwszą jego literę - M. Maja, Marta czy może Małgosia? Tego jeszcze nie wiemy, jednak okazuje się, że wpływ na wybór imienia miała mama Friza, a pomysł bardzo im się spodobał. YouTuberka zapisała je niegdyś na liście, a propozycja od mamy narzeczonego utwierdziła ją w tym wyborze. Wersow całkiem niedawno rozpoczęła już 9 miesiąc ciąży i jak sama wspomniała na swoim Instagramie: "Odliczamy".

Weronika Sowa pakuje torbę do szpitala. Pokój dla dziecka jest przygotowany od A do Z

Weronika Sowa pomimo swojego stanu aktywnie działa w sieci i nie pozostawiła swoich wiernych widzów bez filmów na serwisie YouTube. Influencerka przez większość swojej ciąży pracuje i podróżuje po świecie. Ostatnio dodała filmik, na którym pokazała, jak urządziła pokój dla córeczki. Mogliśmy się spodziewać, że kolorystyka będzie bardzo stonowana - tak jak gwiazda lubi najbardziej. W materiale  pokazała także swoją torbę, którą powoli szykuje już do szpitala. Influencerka poprosiła inne mamy o rady, co należy do niej spakować. Pokój gotowy, torba niemalże spakowana, a sama przyszła mama rozpoczęła odliczanie - to oznacza tylko jedno: Wersow urodzi już niebawem! Jak myślicie, czy imię małej dziewczynki nas zaskoczy? 

Może Cię zainteresować:
Magda Mołek w szczerym wywiadzie. To dlatego odeszła z TVN. "Dziesięć lat się kotłowałam"
Drapieżne ssaki pojawiły się w kilku gminach. Wydano ostrzeżenie. "Koło sklepu przechodził wilk"
Tak została potraktowana Doda na próbach przed festiwalem w Opolu. Polały się łzy

Więcej o: