Natalia Janoszek chce iść do sądu. Krzysztof Stanowski nie może powstrzymać ironii: Najlepszy prezent

Natalia Janoszek postanowiła przerwać milczenie. Polska aktorka odpowiedziała na zarzuty Krzysztofa Stanowskiego i wydała własne oświadczenie. Czy celebryci faktycznie spotkają się w sądzie? Jak widać, Stanowski nie może się doczekać.

Natalia Janoszek to znana aktorka, która przez długi czas milczała w sprawie związanej z Krzysztofem Stanowskim. W końcu jednak postanowiła przerwać ciszę i wydała oświadczenie, które mogło zaskoczyć nie tylko "oskarżonego". Janoszek ma w planach spotkać się z Krzysztofem Stanowskim w sądzie... Co doprowadziło aktorkę do takiego posunięcia?

Zobacz wideo Doda o Janoszek i Stanowskim. "To wasza wina"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Natalii Janoszek - kto to? Krzysztof Stanowski uważa, że aktorka kłamie

Natalia Janoszek to 32-letnia aktorka, którą wielu widzów może kojarzyć m.in. z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" czy "Taniec z gwiazdami". Celebrytka ma na swoim koncie kilka kampanii reklamowych oraz pojawiła się nawet na okładce kilku znanych czasopism. Dodatkowo otrzymała ona wiele nagród, m.in. zdobyła nagrodę JIFFA dla najlepszej aktorki. W 2016 roku wydała książkę pt. „Za kulisami Bollywood", w której opisała swoją karierę w Indiach. Jak widać, gwiazda może pochwalić się dużym dorobkiem, ale nie każdy chce w to wierzyć.

Krzysztof Stanowski, czyli lider "Kanału Sportowego" oraz właściciel grupy "Weszło" w jednym ze swoich materiałów niejako stwierdził, że cała kariera Natalii Janoszek jest sfingowana i ta nie ma na koncie żadnych osiągnięć, które potwierdzałyby jej międzynarodową karierę. Takie stanowisko nie spodobało się aktorce, dlatego postanowiła odpowiedzieć na wymienione zarzuty.

Natalia Janoszek kontra Krzysztof Stanowski. Czy gwiazdy spotkają się na drodze sądowej?

Aktorka w całej sprawie milczała dość długo, ale po pewnym czasie wydała oświadczenie. Na Instagramie dodała zdjęcie wraz z opisem całej sytuacji oraz jej przyszłości. Celebrytka odniosła się do wszystkich zarzutów Krzysztofa Stanowskiego - stwierdziła, że nierzetelna weryfikacja informacji przez dziennikarza była dla niej krzywdząca, co przyczyniło się do wkroczenia na drogę sądową. 

Każde bezprawne działanie naruszające dobro osobiste wymaga reakcji. Dlatego po wnikliwym przeanalizowaniu tych materiałów przez kancelarię prawną, po ich konfrontacji z dokumentami i dowodami potwierdzającymi brak rzetelności oraz brak zgodności z faktami z mojego życia zawodowego podjęłam decyzję o złożeniu w dniu dzisiejszym pozwu przeciwko panu Krzysztofowi Stanowskiemu.

- czytamy w oświadczeniu Natalii Janoszek. Jak sprawa potoczy się dalej, tego nie wiemy, jednak mamy nadzieję, że wszystko zakończy się pozytywnie. Krzysztof Stanowski co do oświadczenia aktorki na swoim Twitterze napisał tylko: "tak wygląda najlepszy prezent, jaki mogłem otrzymać", ale to nie wszystko. 

Krzysztof Stanowski odpowiada Natalii Janoszek. "Ona nie ma żadnych dokonań"

Oprócz stwierdzenia, iż przejście na drogę sądową dla Krzysztofa Stanowskiego jest najlepszym prezentem, wspomniał także na swoim Twitterze, że to, co napisała Janoszek, nie jest prawdą - i tu nie zabrakło ironicznego zabarwienia. 

Nie jest prawdą, co napisała Natalia Janoszek w swoim oświadczeniu, że negatywnie oceniałem jej dokonania zawodowe. Ja tylko twierdziłem, że ona nie ma żadnych dokonań.

 - napisał w swoim oświadczeniu Krzysztof Stanowski. 

Może Cię zainteresować:
Jak będzie miało na imię dziecko Wersow i Friza? Wybór nie należał wyłącznie do rodziców
Największy podrywacz "Hotelu Paradise" zawalczy na gali Prime Show MMA. Trafił na mocnego przeciwnika
Te kolczyki uważaliśmy za totalny obciach. Dzięki Hailey Bieber wróciły na szczyt największych trendów

Więcej o: