Anna Wendzikowska ostro o TVP: Coś trzeba by zrobić, żebyśmy my się nauczyli szanować swoje wzajemne poglądy

W jednym z ostatnich wywiadów Anna Wendzikowska poruszyła dość obszernie temat TVP i szczerze wypowiedziała się, co sądzi o stacji. Uchyliła rąbka tajemnicy o swoich przyszłych planach w karierze i zdradziła, jak wygląda kwestia powrotu do telewizji. Czy zobaczymy jeszcze dziennikarkę w programach TV?

Anna Wendzikowska swoją dziennikarską przygodę miała okazję rozwijać m.in. w stacji TVP, gdzie stawiała swoje pierwsze kroki jako reporterka, oraz w TVN. Po zakończeniu tej ścieżki kariery, w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedziała się na temat Telewizji Polskiej. Czy celebrytka kiedykolwiek wróci na ekrany? 

Zobacz wideo Prezydent Andrzej Duda o "specjalnej łączności" z premierem Mateuszem Morawieckim

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Wendzikowska - kariera. Wróci do pracy w telewizji? 

Anna Wendzikowska rok temu w sierpniu poinformowała, że odchodzi ze stacji TVN, gdzie pracowała przez wiele ostatnich lat. Celebrytka postanowiła skupić się na karierze influencerki i aktualnie prężnie działa w mediach społecznościowych oraz podróżuje po świecie, pokazując wszystko obserwującym. Na evencie See Bloggers 2023 w Łodzi, jedna z dziennikarek zapytała Annę, czy myślała może o powrocie do pracy w telewizji TVP. Jej odpowiedź może was zaskoczyć. 

Anna Wendzikowska wypowiedziała się o TVP. "Jest bliska mojemu sercu"

W rozmowie gwiazda przyznała, że cieszy się z tego, jak aktualnie wygląda jej praca i nie zmieniłaby jej na inną. Anna rozwija swój kanał na YouTube oraz prowadzi podcast i to właśnie w tym kierunku chciałaby się rozwijać. Mimo to celebrytka nie mówi "nie" powrotowi na ekrany telewizji, jednak praca w TVP nie zachęca jej przez pewne aspekty.

[..] Nie podoba mi się upolitycznienie, te kontrowersje, spory, w widzeniu tej telewizji, które narosły. Staram trzymać się z daleka od sytuacji nacechowanych negatywnymi emocjami. 
Problemem chyba nie jest sama władza, co nasze podzielenie wewnętrzne społeczeństwa. [...] Wybory wyborami, zmiana władzy zmianą władzy, ale nie o to, obawiam się, w tym momencie chodzi. Coś trzeba by zrobić, żebyśmy my się nauczyli szanować swoje wzajemne poglądy

- tak wypowiedziała się dziennikarka na temat TVP i sytuacji, jaka od lat tam panuje. Właśnie to, na ten moment najprawdopodobniej hamowałoby ją od powrotu do kariery w telewizji, szczególnie w tej publicznej. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości Anny Wendzikowskiej raczej nie zobaczymy na ekranach TV, jednak jeśli chcecie sprawdzić co u niej, zajrzyjcie na jej kanał YouTube oraz na inne media społecznościowe. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA