Maciej Musiał otwiera się na temat niezwykłej więzi z Tomaszem Karolakiem. "Tak skradł moje serce"

Maciej Musiał zna się z Tomaszem Karolakiem od dziecka. Razem występowali w serialu "Rodzinka.pl", w którym młody aktor rozpoczynał swoją karierę. Mało kto wie jednak o niesamowitej więzi, jaka ich łączy. Okazuje się, że sprawa dotyczyła tajemniczego romansu.

Maciej Musiał rzadko kiedy dzieli się swoim życiem prywatnym. Aktor nie upublicznia nawet wizerunku swojej obecnej partnerki i nie ma zamiaru tego robić. Zaskakuje więc fakt, że niedawno zdradził niesamowitą historię, w której występował Tomasz Karolak. Okazało się, że łączy ich coś więcej.

Zobacz wideo Najgłośniejsze skandale polskiego show-biznesu. Nie zapomnimy o nich prędko

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Maciej Musiał zakochał się w dziewczynie z Londynu. Pomógł mu Karolak

Maciej Musiał unika wyjawiania faktów na temat swojego życia prywatnego, a już tym bardziej miłości. Jego obecna partnerka ma na imię Weronika, ale właściwie wiemy o niej niewiele. Sam aktor nie ma zamiaru pokazywać się z nią publicznie, ani pozować do zdjęć, chroniąc ich związek przed kamerami. Zaskoczenie wywołał więc fakt, że postanowił opowiedzieć o swoim pierwszym wielkim romansie, który skończył się tragedią. Będąc na wakacjach w Egipcie, Maciej poznał pewną Brytyjkę, mieszkającą w Londynie. Od razu się w sobie zakochali, a po powrocie do Polski, artysta nie mógł przestać o niej myśleć. Pracował wtedy na planie popularnej wtedy "Rodzinki.pl" razem z Tomaszem Karolakiem, który wpadł na niesamowity pomysł.

Kupił mi bilet, kupił mi hotel i polecieliśmy razem do tego Londynu, żebym ja mógł się z nią spotkać.

- zdradził Maciej Musiał w rozmowie ze "Światem Gwiazd". Niestety dobre chęci starszego kolegi przyczyniły się do miłosnego zawodu.

Podróż skończyła się tragedią. Złamane serce Macieja Musiała leczył Tomasz Karolak

Niestety, daleka podróż dla młodego Macieja nie zakończyła się pozytywnie. Okazało się, że wysiłki mężczyzn poszły na marne, bowiem ukochana aktora zdążyła przez pół roku rozłąki znaleźć miłość u boku kogoś innego. Musiał był załamany i jedyną osobą, która wtedy go pocieszała, był starszy kolega z planu. To właśnie wtedy artysta poczuł szczególną więź z Karolakiem.

Miałem złamane serce i pocieszał mnie Tomasz Karolak w Londynie. Tak skradł moje serce. Tak było. Pałam do niego ciepłymi uczuciami. Chyba to się nigdy nie zmieni.

- powiedział szczerze młody aktor. Mimo że z Karolakiem nie ma obecnie takiego kontaktu, jak kiedyś, to jego pozytywne uczucia raczej nie osłabną. Starszy aktor występuje w polskich filmach, a niedawno miał okazję wcielić się w rolę samego siebie w serialu pod tytułem "Mój Agent" na antenie telewizji TVN. Maciej Musiał z kolei coraz częściej pojawia się za granicą. Po zagraniu w produkcjach Netfliksa dostał propozycję wyjątkowej współpracy z NATO. Uczestniczył między innymi w wojskowych manewrach i spotkał się z przywódcami sojuszu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA