Córka Katarzyny Cichopek wygląda inaczej. Mama pozwoliła Helenie na metamorfozę, ale unika jej ojca

Katarzyna Cichopek często dzieli się w sieci zdjęciami swoich dzieci. Niedawno udostępniła urocze ujęcia ze swoją ukochaną córką Helenką. Okazało się, że mama pozwoliła dziewczynce na pewną metamorfozę. Nie wiadomo, co na to tata, gdyż aktorka unika jak ognia kontaktu z Hakielem.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel dzielą się obowiązkami związanymi z wychowywaniem dzieci. Choć mają odmienne zdania, idzie im to całkiem sprawnie. Niedawno aktorka była widziana ze swoją córką w restauracji, gdzie czekały, aż odbierze ją tata. Mama pozwoliła Helence na znaczną zmianę wyglądu. Nie wiadomo jednak, czy ojciec wyraził na to zgodę.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek opublikowała wyjątkowe nagranie z córką

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Cichopek pozwoliła Helence na zmianę wyglądu. Dziewczynka pofarbowała włosy

Mimo że Katarzyna Cichopek boryka się ostatnio z internetowymi oszustami, to dobry humor jej nie opuszcza. Widać to na najnowszych fotografiach, gdzie wspaniale bawi się ze swoją kilkuletnią córką, Heleną. Uwagę zwraca jednak nie tyle zadowolona aktorka, ile jej pociecha. Okazuje się bowiem, że dziewczynka postanowiła zaszaleć na wakacje i zmienić kolor włosów. Helenka pozuje z mamą w zwiewnej, kolorowej sukience, a na jej głowie możemy zauważyć różowe pasemka. Choć sama Cichopek stroni od większych zmian w wyglądzie i praktycznie nie zmienia uczesania ani farby, nie ma nic przeciwko niewielkim metamorfozom swojej pociechy. Co sądzi o tym wszystkim ojciec dziewczynki, Marcin Hakiel? Być może nie jest zadowolony z decyzji aktorki, gdyż oboje ewidentnie się unikają. Do specyficznej sytuacji doszło, kiedy tata miał odebrać córkę z restauracji.

Kasia Cichopek z córkąKasia Cichopek z córką instagram.com / @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wymieniają się opieką. Unikają się jak ognia

Po rozwodzie z Marcinem Hakielem Katarzyna Cichopek musi wymieniać się z nim opieką nad dziećmi. Byli małżonkowie, nie raz wspominali, że starają się, by ich pociechy jak najmniej ucierpiały przez bolesne rozstanie rodziców. Zarówno ich syn Adam, jak i młodsza Helenka spędzają z każdym z nich tyle samo czasu. Hakiel przyznał jakiś czas temu, że stosują opiekę naprzemienną co tydzień. Tak było i tym razem, kiedy miał przyjechać, odebrać córkę spod restauracji, w której była z mamą. Nietypową sytuację opisali dziennikarze "Faktu". Kasia Cichopek bowiem nie wyszła z lokalu, a jedynie wypuściła córkę, która od razu pobiegła na spotkanie z ukochanym tatą. Dopiero kiedy były mąż odjechał z Helenką samochodem, aktorka postanowiła wrócić do domu. Nie znamy dokładnych powodów, dlaczego Cichopek ukrywała się przed Hakielem, ani dlaczego unikają się jak ognia. Być może mają inne zdanie co do opieki nad dziećmi. Jak widać, emocje po rozwodzie nadal nie opadły. Choć oboje deklarują, że chcą dla dzieci jak najlepiej, wzajemna niechęć może się negatywnie odbić na ich wychowaniu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA