Wiemy, ile zarobiła Anna Lewandowska na swoich książkach. Takich kwot może pozazdrościć jej nawet Robert

Pisarka Monika Sobień-Górska przyjrzała się w swojej książce "Imperium Lewandowska", wszystkim biznesom celebrytki. Okazuje się, że liczba sprzedanych przez Annę Lewandowską egzemplarzy jej poradników jest naprawdę imponująca. Takich zarobków może pozazdrościć nawet jej mąż.

Od kilku dni o Annie Lewandowskiej znów jest głośno. Wszystko za sprawą nieautoryzowanej biografii, napisanej przez Monikę Górską, która miała swoją oficjalną premierę wczoraj, 26 lipca 2023 roku. Autorka skupiła się w niej nie tylko na relacjach gwiazdy z innymi, ale i na tym, ile zarabia.

Zobacz wideo Anna Lewandowska we freak fightach? Peszko: To jest mocne

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Książka: Anna Lewandowska zarobiła na swoich niej ogromne kwoty. Sukces robi wrażenie

Celebrytka swoją karierę opartą na zdrowym żywieniu i treningach zaczęła od prowadzenia bloga "Healthy Plan by Ann", który momentalnie zdobył popularność wśród Polek w każdym wieku. Umieszczała na nim między innymi przydatne plany treningowe oraz różnorodne przepisy na pożywne posiłki. Po sukcesie jej strony internetowej przyszedł czas na poradnik. Swoją pierwszą książkę "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską" wydała już w 2014 roku.

Potem będą następne dwie książki, ale zwłaszcza ta pierwsza to był hit, sprzedało się niemal dwieście tysięcy egzemplarzy. Książka przez tygodnie okupowała listy bestsellerów, doczeka się wznowień i uzupełnień, dochodzą też do tego płyty DVD z autorskimi treningami. W sumie Lewandowska zarobiła na tych trzech publikacjach ponad pół miliona złotych

- pisze w biografii Monika Sobień-Górska. Autorka wspomina też, że pierwsza książka Anny Lewandowskiej sprzedała się nawet trzy razy lepiej niż biografia jej męża Roberta Lewandowskiego. Całkowite zarobki z publikacji gwiazdy musiały być naprawdę duże. Wiemy także, ile wynosi jej całkowity majątek.

Anna Lewandowska - ile zarabia? Jej majątek stale rośnie i wciąż szokuje

Żona Roberta Lewandowskiego poza pisaniem poradników postanowiła także rozwijać się w dziedzinie dietetyki. W 2017 roku zdobyła tytuł certyfikowanego dietetyka, a z nabytą wiedzą zaczęła produkować zdrowe przekąski "Eat by Ann". Obecnie zarabia przede wszystkim na pięciu spółkach, w tym ze wspomnianej. Poza przekąskami, dochody pozyskuje z własnej marki z naturalnymi kosmetykami "Phlov", ze sklepu internetowego "HPBA", ze sprzedaży suplementów "Levann" oraz z bycia właścicielką siłowni "Healthy Center" w Warszawie. Całkowity majątek Anny Lewandowskiej szacowany był niedawno na ponad 313 milionów złotych, ale stale rośnie. To również o kilkadziesiąt milionów więcej niż zaledwie kilka lat temu. Jednym z najprężniej rozwijających się biznesów gwiazdy jest na tę chwilę sprzedaż cateringu dietetycznego "Super menu". Już na samym początku jego istnienia przychody w ciągu roku wyniosły aż 37 milionów złotych. Ponadto firma jest godnym konkurentem "Be Diet" Ewy Chodakowskiej. Ania nie osiada jednak na laurach i wciąż szuka nowych inspiracji i pomysłów na biznes. Podejmuje się także licznych współprac, które przynoszą jej kolejne pieniądze.

Więcej o:
Copyright © Agora SA