Viki Gabor w ogniu krytyki, choć wina leży po stronie TVP. Chodzi o koncert w Sochaczewie

Viki Gabor wystąpiła na imprezie TVP pod tytułem "Roztańczona Polska". Podczas wykonywania jednej z piosenek pojawiły się u niej problemy techniczne. Fani jednak byli bezlitośni i nie pozostawili suchej nitki na nastolatce. Pod nagraniem promującym wyrażali swoje niezadowolenie.

Viki Gabor była jedną z gwiazdy imprezy pod tytułem "Roztańczona Polska", która miała miejsce w Sochaczewie 30 lipca 2023 roku. Niestety młoda gwiazda doświadczyła sporo problemów technicznych, przez co jej występ był nieudany. Internauci nie byli zadowoleni, czemu wyraz dali w komentarzach pod nagraniem udostępnionym na profilu TVP.

Zobacz wideo Na jakie przyjemności pozwala sobie Viki Gabor? Nie da się tego kupić

 Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Viki Gabor Sochaczew: Artystka  miała problemy techniczne podczas występu

Sezon letni to nie tylko urlopy i odpoczynek, ale również popularny termin koncertów i letnich festiwali. Ten czas jest w szczególności pracowity dla wielu artystów, którzy pojawiają się na najróżniejszych imprezach i występach. Jeśli chodzi o polskie gwiazdy, jeden z najbardziej zapełnionych terminarzy ma Viki Gabor, która zapełnia czas wakacji. Dziennikarze "Super Expressu" poinformowali niedawno, że 16-latka w lipcu i sierpniu ma zaplanowanych aż 17 koncertów, za które ma łącznie dostać aż 425 tysięcy złotych. W miniony weekend, 30 lipca 2023, młoda gwiazda pojawiła się na jednej z czołowych imprez organizowanych przez TVP, czyli na "Roztańczonej Polsce", która odbywała się w Sochaczewie. Niestety nie wszystko poszło tak, jak powinno. Podczas jej występu doszło do pewnej wpadki, której nikt nie przewidział. Nastolatka kilkukrotnie pojawiła się na scenie wykonując własne utwory, jak na przykład "Ramię w ramię", oraz swoją wersję przeboju "How Deep is Your Love". Podczas wykonywania jednej z piosenek, miała spore problemy z odsłuchem, raz po raz poprawiając sobie słuchawkę. Wokalistka wyglądała na zagubioną i nie wiedziała, jak poradzić sobie z problemem. Jej kolejne wyjścia odbyły się już bez potknięć, ale wpadka nie uszła uwadze słuchaczy.

 

"Roztańczona Polska": Fani niezadowoleni z występu Viki Gabor. Pisali negatywne komentarze

Fani nie byli zadowoleni z show, które zrobiła Viki Gabor. W komentarzach nie pozostawili na niej suchej nitki, dając wyraz temu, że nie spełniła ich wymagań podczas koncertu. Niewiele osób jednak wzięło pod uwagę, że w dużej mierze wina nie leżała po jej stronie. Pod filmikiem, który pojawił się na instagramowym profilu TVP, pisali negatywne komentarze dotyczące repertuaru i możliwości wokalnych Viki Gabor.

 To jedyny dobry utwór. Szkoda, że dziewczyna marnuje talent na nic niewarte pioseneczki
Dlaczego ona tak jęczy? Czy ją coś boli?
Nie śpiewaj tak, bo to jest okropne

- piszą niezadowoleni fani.

Więcej o:
Copyright © Agora SA