Wydał 16 tysięcy dolarów, by upodobnić się do swojego psa. Reakcja jego rodziny była bezcenna

Taka przemiana była najwyraźniej jego marzeniem i nareszcie udało mu się to zrealizować. Japończyk zamienił się w psa i nawet postanowił wybrać się na spacer. Niecodzienny kostium zastanawiał i zachwycał przechodniów, a on czuł się spełniony.

Każdy z nas ma jakieś marzenia. Okazuje się, że niektóre z nich mogą wydawać się nierealne i poniekąd dziwne, jednak według części społeczeństwa warto je spełniać, aby się realizować i niczego nie żałować. Taką też decyzję podjął ten mężczyzna z Japonii, który wydał niemalże swoje wszystkie oszczędności na kostium psa. 

Zobacz wideo Te kostiumy nie przypadły do gustu tym zwierzakom. Tylko spójrzcie na ich miny

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zamienił się w psa i spełnił swoje marzenie z dzieciństwa. Wygląda jak prawdziwe zwierzę

Cele są po to, aby do nich dążyć i je spełniać. Coś na ten temat wie pewien Japończyk, który swoje marzenie z dzieciństwa spełnił po wielu latach. Dla niektórych może być ono nieco dziwne, jednak dla niego było to coś, o czym śnił całe swoje życie. Mężczyzna od zawsze chciał poczuć się jak pies - wybrać się na spacer czy podrapać się łapą i nareszcie tego dokonał. Jak czytamy na stronie vibez.pl, Japończyk jest cosplayerem, czyli należy do osób, których hobby jest przebieranie się w różne kostiumy. Jego aktualne przebranie wygląda bardzo realistycznie więc nic dziwnego, że osoby na ulicy na pierwszy rzut oka widzą jedynie psa, a dokładnie szkockiego owczarka długowłosego. Warto zauważyć, że na spełnienie swojego marzenia i stworzenie kostiumu wydał niemal 16 tysięcy dolarów. 

Ten owczarek robi furorę w sieci. Użytkownicy nie dowierzają, że psem jest człowiek

Człowiek przebrany za psa ma na imię Toco. Na ten moment może pochwalić się milionowymi wyświetleniami na social mediach. Na TikToku niektóre z materiałów widziano już 34 miliony razy - to naprawdę zaskakująco wysoki wynik! Na YouTube wcale nie jest gorzej - widea cieszą się popularnością, a użytkownicy platformy nie dowierzają, że ktoś mógł wpaść na taki pomysł.

Mężczyzna na YouTube oraz na TikToka wstawia krótkie filmiki, na których pokazuje się jako pies oraz co ciekawe nawet tak się zachowuje. Na TikToku największym echem odbił się filmik, na którym Japończyk w przebraniu psa wybrał się na spacer po mieście. Inne psy przechodzące obok pokazywały zainteresowanie, tak samo jak ludzie, jednak ci z pewnością nie zauważyli na pierwszy rzut oka, że pies wcale nie jest prawdziwym zwierzęciem. Faktycznie wygląda on bardzo realistycznie i z pewnością budzi zachwyt, jak i niekiedy delikatne przerażenie. A jak zareagowali najbliżsi mężczyzny? Okazuje się, że ci rozumieją jego zainteresowanie i przyjęli przemianę pozytywnie. 

Rodzina była zaskoczona, ale przyjęła to pozytywnie

- mówił Toco w wywiadzie dla New York Post

Więcej o:
Copyright © Agora SA