Wersow zdradziła ważny szczegół na temat planów ślubnych. To tam powiedzą sobie z Frizem "tak"

Wersow i Friz szykują się powoli do ślubu, o czym poinformowali swoich fanów na social mediach. Para zaręczyła się dwa lata temu, w międzyczasie zostali rodzicami, więc teraz czas na huczne wesele influencerów. Gdzie odbędzie się ślub Wersow i Friza? Mamy swoje przypuszczenia.

Ślub Wersow i Friza to wyczekiwane wydarzenie dla wielu osób. Topowi polscy twórcy ogłosili zaręczyny już jakiś czas temu i od tamtego momentu fani czekają na podanie daty ślubu oraz miejsca. Czy para zdecyduje się ujawniać takie informacje? Jedna z nich poniekąd ujrzała już światło dzienne. Gdzie Friz i Wersow wezmą ślub? Najprawdopodobniej będzie to właśnie w tym miejscu. 

Zobacz wideo Wersow o przerabianiu zdjęć i pracy. "Ktoś do mnie napisał w nocy..."

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wersow i Friz - ślub. Od zaręczyn minęło już trochę czasu

Wersow, a właściwie Weronika Sowa to jedna z najpopularniejszych młodych gwiazd polskich social mediów. Jej narzeczony to Karol Wiśniewski, znany jako Friz, z którym już od 5 lat jest w związku. Dwa lata temu Karol poprosił Weronikę o rękę i od tamtej pory narzeczeństwo szuka idealnego dla siebie miejsca na tak ważne wydarzenie. Decyzja o powiększeniu rodziny z pewnością sprawiła, że termin ceremonii został nieco oddalony. W czerwcu 2023 roku na świat przyszła Maja Wiśniewska, która aktualnie wraz z rodzicami przebywa w Grecji na wakacjach. Co ciekawe, właśnie w tym samym hotelu, w którym aktualnie przebywają młodzi rodzice, rok temu podjęli decyzję, że odłożą plany ślubne w czasie i powiększą rodzinę. Dziś, będąc w tym miejscu, przekazali wesołe nowiny, a mianowicie, poruszyli ponownie temat wesela i ślubu - co wiemy? 

Wersow i Friz znają miejsce ślubu. Prawdopodobnie będzie to w tym kraju 

Przez dwa lata od zaręczyn Wersow w swoich filmach czy na Instagramie nieraz wspomniała o tym, że nadal szukają idealnego miejsca na ślub. Para nie spieszyła się, ponieważ twierdziła, że przyjdzie odpowiedni czas i tak właśnie się stało. Przed kilkoma dniami Weronika na kanale nadawczym na Instagramie poinformowała swoich wiernych fanów, że wraz z Karolem znalazła miejsca na organizację wesela.

Znaleźliśmy z Karolem idealną miejscówkę na ślub. Jestem zachwycona.

- pisała Weronika na Instagramie. Gdzie odbędzie się ślub Wersow i Friza? Biorąc pod uwagę fakt ich aktualnego przebywania w Grecji, bardzo prawdopodobne, że to właśnie tam odbędzie się ceremonia, jednak nie jest to nic pewnego. Warto wziąć pod uwagę, że para niemalże od zawsze mówiła, że chce zorganizować ślub za granicą, więc być może będzie to właśnie Grecja

Więcej o:
Copyright © Agora SA