Wioletka z "Rancza" jakiej nie znacie. W niczym nie przypomina już dawnej siebie. Co za glow-up

Magdalena Waligórska-Lisiecka - mówi wam to coś? Aktorka zasłynęła w serialu "Ranczo", gdzie odgrywała rolę Wioletki. Celebrytka pojawiła się w ostatnim czasie na konferencji ramówkowej w teatrze Scena Relax. Sami zobaczcie jak wyglądała - niesamowita metamorfoza.

Serial "Ranczo" to kultowa polska produkcja, do której chętnie wraca po latach wiele osób. Aktorzy, grający w serialu, dziś wyglądają już nieco inaczej i z pewnością niektórych ciężko poznać. A jak wygląda Wioletka, czyli Magdalena Waligórska-Lisiecka? Kobieta pokazała się w ostatnim czasie na konferencji ramówkowej - jej kreacja zrobiła furorę, wyglądała zniewalająco.  

Zobacz wideo Część Wilkowyj dziś. Tak wygląda kultowa ławeczka z "Rancza"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wcześniej miała epizodyczne role. Sławę przyniósł jej serial "Ranczo"

Magdalena Waligórska-Lisiecka to 42-letnia aktorka filmowa i teatralna. Karierę rozpoczynała, grając w takich filmach i serialach jak np. "Pianista", "Klan", "Na dobre i na złe", jednak to nie te produkcje przyniosły jej największy rozgłos. Gdy pojawiła się w odcinkach serialu "Ranczo" widzowie niemalże od razu ją pokochali. To tam spędziła 10 lat na planie i była barmanką, którą we wsi Wilkowyje kojarzył każdy - piękna, pełna energii młoda kobieta była obiektem westchnień. Dziś Magdalena wygląda nieco inaczej niż za czasów grania w "Ranczo". Na ostatnim wydarzeniu zaskoczyła wszystkich swoją kreacją i tym, jak wygląda. 

Tak dziś wygląda Magdalena Waligórska-Lisiecka. Przeszła niesamowity glow-up

Kanony piękna oraz moda zmieniają się niemalże co kilka miesięcy. To, co było modne 5 lat temu, dziś uważane jest za brzydkie, ale z pewnością za kilka lat ponownie wróci do łask. Styl ubierania się i układania włosów dekadę temu również był inny i czasami nie do końca przemyślany. Gdy spojrzymy na zdjęcia serialowej Wioletki z "Rancza", można zauważyć, że niektóre stylizacje nie uwydatniały jej atutów, a wręcz przeciwnie, prawda? Co ciekawe dziś aktorka wygląda naprawdę zachwycająco - ma długie, falowane blond włosy, które nadają jej kobiecości. Na konferencji ramówkowej w teatrze Scena Relax pojawiła się w pięknej i eleganckiej czerwonej sukni do kostek, w której wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Na social media wstawiła zdjęcia z wydarzenia, a po chwili w sekcji komentarzy pojawiało się mnóstwo ciepłych słów od fanów. 

Jak zwykle piękna. 
Pięknie wyglądasz!

- pisali obserwatorzy na Facebooku. Magdalena bez wątpienia przez lata przeszła niesamowity glow-up i dziś nadal zachwyca swoją słowiańską urodą i urokiem osobistym.  

Więcej o:
Copyright © Agora SA