Bezczelność osiągnęła zenitu? Zoo w Poznaniu dzieli się okropnym nagraniem. "Skandaliczne zachowanie!"

Niektóre osoby nie wiedzą, jak zachowywać się w zoo. Przykładem może być nagranie, które zostało udostępnione na mediach społecznościowych poznańskiego ogrodu zoologicznego. Internauci są oburzeni skandalicznym zachowaniem dwóch mężczyzn, o czym dali znać w komentarzach.

Zoo w Poznaniu jest domem dla wielu zwierząt. Ważne więc, by czuły się w nim dobrze i bezpieczne. Niestety, niektórzy nie wiedzą, jak powinno się zachowywać w tego typu miejscach. Pokazuje to nagranie, które zostało opublikowane na mediach społecznościowych ogrodu zoologicznego w Poznaniu. Widzimy na nim dwóch mężczyzn, którzy zaczepiają biedne stworzenie.

Zobacz wideo Weronika Rosati zabrała córkę do zoo

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Poszli do zoo w Poznaniu. Jedna ze zwiedzających nagrała ich karygodne zachowanie

Na mediach społecznościowych Poznańskiego zoo pokazało się nagranie, które wykonane zostało przez jednego z odwiedzających. Na nim możemy zobaczyć dwóch mężczyzn, którzy rzucają kamieniami w odpoczywającego bizona. Władze ogrodu zoologicznego o całym zajściu dowiedziały się dzięki autorowi nagrania. Na facebookowej stronie zoo możemy przeczytać:

Dziękujemy osobie, która zadała sobie trud i powiadomiła nas oraz nagrała, jak dwójka zwiedzających (z dzieckiem!) rzuca kamieniami w odpoczywającego bizona

W opublikowanym poście pracownicy podzielili się również tłumaczeniem mężczyzn. Ich powód był równie skandaliczny co zachowanie. Jak możemy przeczytać, mężczyźni chwycili za kamienie, bo "kupili bilety, a zwierzęta nic nie robiły". W poście można przeczytać również ironiczne słowa napisane przez władze zoo:

Nie napiszemy i serdecznie Państwa prosimy, byście też tego nie robili, słów, które nam się cisną na usta. Są to słowa bardzo wulgarne

W dalszej części możemy przeczytać, że władze zoo są przekonane, że gdy dziecko podrośnie, również będzie rzucało w owych panów kamieniami. Zaznaczyli, że szczególnie będzie to robić, gdy starzy, schorowani i zmęczeni upałem "nic nie będą robili".

 Internauci są oburzeni zachowaniem mężczyzn. Pod postem już setki komentarzy 

W swoim poście władze zoo dodały, że jest im wstyd za wielu ludzi przed rezydentami zamieszkującymi ich wybiegi. Nagranie zostało dodane w niedzielę, 17 września 2023 roku i szybko odbiło się echem po sieci. W czasie zaledwie kilku godzin zostało obejrzane przeszło 70 tysięcy razy i zebrało tysiące reakcji. W komentarzach pod nagraniem internauci nie kryli swojego oburzenia tym skandalicznym zachowaniem. Pojawiły się głosy, że mężczyźni powinni otrzymać "dożywotni zakaz wchodzenia do zoo" i bardzo wysoki mandat. 

Nie wierzę w to co widzę, powinni zostać surowo ukarani duża kwota pieniężna na rzecz ZOO, plus prace społeczne w ZOO np przy sprzątaniu klatek i wywożeniu nieczystości
Skandaliczne zachowanie!
Poziom wrażliwości w tym społeczeństwie ponownie mnie załamuje

- czytamy pod postem.

Więcej o:
Copyright © Agora SA