Kultowa produkcja lat 90. powraca. "Miodowe lata" ponownie zawitają na ekranach telewizorów

Kultowa produkcja lat 90. to bez wątpienia "Miodowe lata", które podbiły serca telewidzów. Emitowane odcinki od 1998 roku były chętnie oglądane przez społeczeństwo. Co ciekawe, wierni fani być może już niebawem doczekają się nowych części serialu. Czy "Miodowe lata" faktycznie wrócą na antenę?

Serial "Miodowe lata" trafił na ekrany telewizorów pod koniec lat 90. i cieszył się ogromną popularnością. Gdy zaprzestano nagrywania nowych odcinków, fani nie byli zadowoleni, lecz teraz po latach być może otrzymają "rekompensatę". Czy Krawczyk i Norek ponownie zagoszczą na ekranach polskich telewizorów? 

Zobacz wideo Szalone lata 90. powracają? T-raperzy znad Wisły pojawili się w klipie. Przypominamy ich telewizyjną historię

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Miodowe lata" były hitem polskiej telewizji. Krawczyk i Norek skradli serca widzów 

Serial "Modowe lata" był jednym z chętniej oglądanych komediowych produkcji w naszym kraju. Opowiadał o losach dwóch małżeństw, które mieszkają w tym samym bloku.  W rolach głównych występowali m.in. Cezary Żak jako Karol Krawczyk oraz Artur Barciś jako Tadeusz Norek. Krawczyk był zabawnym motorniczym tramwaju nr 18 w Warszawie, a Norek pracował w miejskiej kanalizacji. Ostatni odcinek został wyemitowany w 2004 roku. To właśnie wtedy żona Karola Krawczyka urodziła córkę, zaś Tadeusza Norka syna. Z pewnością millenialsi i nie tylko chętnie wróciliby wspomnieniami do serialu, jak i poznaliby nowe losy rodzin z warszawskiego osiedla, prawda? Być może, już niebawem będzie to możliwe. 

 

Czy "Miodowe lata" wracają? Wyciekła zaskakująca informacja

Na taką wiadomość z pewnością czekało wiele osób przez ponad dwie dekady. "Miodowe lata" to serial, który jak podaje strona ludzie.fakt.pl, może niebawem ponownie wrócić na ekrany telewizorów. Tak naprawdę nic w tym dziwnego, filmowcy uwielbiają w ostatnich latach wracać do dawnych produkcji, które kiedyś były popularne. Artur Barciś, czyli serialowy Tadeusz Norek, w rozmowie z portalem Fakt.pl, zdradził, że trwają prace nad scenariuszem do kontynuacji serialu. 

Trwają prace nad scenariuszem "Miodowych lat" 20 la później. Natomiast więcej szczegółów nie mogę zdradzić, bo, prawdę mówiąc, jeszcze ich nie znam. Dostałem tylko pytanie, czy zgodziłbym się zagrać

- mówił Artur Barciś. I co ciekawe wyjawił, że z chęcią zagrałby ponownie w serialu razem z Cezarym, ale pod jednym warunkiem. 

Powiedziałem, że jeśli scenariusz będzie dobry, to się zgodzę, ale to jest mój warunek. To nie może być odcinanie kuponów od sukcesu "Miodowych lat". Zresztą tak ustaliliśmy razem z Czarkiem Żakiem, że jeżeli to będzie warte, żebyśmy ponownie byli Norkiem i Krawczykiem to, to zrobimy

- wspominał Artur w wywiadzie. Kiedy "Miodowe lata" wrócą na ekrany i czy zastaniemy tam dawnych aktorów? Tego jeszcze nie wiemy, jednak z pewnością już niebawem wszystko będzie jasne. Na ten moment pozostało wyczekiwać - warto nadrobić stare odcinki i przypomnieć sobie co nieco. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.