Zmiany w Polsacie. Do jury "Twoja twarz brzmi znajomo" dołączy nowy sędzia. Widzowie już ją znają

Stacja telewizyjna Polsat wprowadza kolejne zmiany. W jury "Twoja twarz brzmi znajomo" zasiądzie nowa gwiazda i co ciekawe już wcześniej pojawiła się w tym popularnym programie. Kto będzie oceniać artystów w najbliższych odcinkach? Kogo zastąpi i na jak długo?

Zaskakujące wieści podała do informacji stacja Polsat, a dokładnie program "Twoja twarz brzmi znajomo". Już niebawem kolejne odcinki, a na widzów czekają małe zmiany. W zwiastunie show mogliśmy zobaczyć skład nowego jury - pewna osoba już niegdyś pojawiła się w tym formacie. Czy zostanie teraz na dłużej, czy jest tylko na zastępstwo?

Zobacz wideo Doda o Ibiszu: Lubię takich ludzkich ludzi w show-biznesie. To jest rzadkość Wybierz serwis

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jury w "Twoja twarz brzmi znajomo". Na fotelach co rusz zasiadają nowe gwiazdy

Obecnie na Polsacie emitowana jest kolejna, już 19. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie uwielbiają ten format, a w marcu przyszłego roku będzie on świętował jubileusz. Uczestnicy w show wcielają się w różne postaci, które wcześniej zostały im wylosowane. Dzięki charakteryzacji i nauce śpiewu oraz choreografii upodabniają się do największych gwiazd, a następnie przedstawiają sędziom i widzom niepowtarzalne występy.

Nowy sezon rozpoczęliśmy z następującym składem jury: Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała, jednak z zapowiedzi najnowszego odcinka wynika, że grono to zostanie zmodyfikowane. Czyżby Edward Miszczak kolejny raz wprowadzał roszady w programie? Już ostatnim razem ku zdziwieniu widzów z jury zwolniono Michała Wiśniewskiego, Katarzynę Skrzynecką oraz z własnej woli miał odejść także Piotr Gąsowski. Kto tym razem pożegnał się z show - czy zrobił to na stałe, czy nowa osoba przychodzi tylko na zastępstwo? 

 

Nowa jurorka w programie. Gwiazda miała okazję być już na planie wcześniejszych edycji

Z zapowiedzi najnowszego odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo" wynika, że w piątek 29 września 2023 roku na ekranach zobaczymy Joannę Liszowską. Gwiazda wie, na czym polega show, więc z pewnością sprawdzi się w nowej roli bardzo dobrze. Popularna aktorka jest znana widzom, ponieważ sama brała udział w programie w drugiej edycji - w 2014 roku, a w jednym z odcinków dziewiątego sezonu była nawet członkinią grona jury. To właśnie wtedy zastąpiła Małgorzatę Walewską, a kogo miejsce zajmie tym razem? W spocie zapowiadającym nowy odcinek nie widać Pawła Domagały, więc najprawdopodobniej jego zastąpi Liszowska - czy jest to chwilowe? Tego jeszcze nie wiemy, lecz z pewnością już niebawem stacja poda więcej szczegółów na ten temat. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA