Kup 7, a dwa dostaniesz gratis. Biedronka z genialną promocją na Wszystkich Świętych. Podobnie w Lidlu

Uroczystość Wszystkich Świętych już za chwilę, więc warto się do niej odpowiednio przygotować. Jeśli na cmentarz oprócz kwiatów chcesz zabrać znicze, udaj się do tych sklepów. To właśnie tam czekają na ciebie najlepsze promocje na znicze.

Zastanawiasz się gdzie najtaniej kupić znicze na Wszystkich Świętych 2023? W tym roku wiele osób zwraca uwagę na ceny tychże produktów, a jeśli zależy ci na promocjach, udaj się do tych marketów. Biedronka i Lidl oferują swoim klientom interesujące i korzystne oferty, dzięki czemu można nieco zaoszczędzić. Dowiedz się, gdzie kupić znicze w dobrej cenie

Zobacz wideo Wszystkich Świętych 2022. Drożyzna dotarła na cmentarze? Emeryci: Nie narzekamy, nie płaczemy

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Biedronka: znicze na Wszystkich Świętych. Takiej promocji jeszcze nie było

Specjalna oferta na znicze już wystartowała w Biedronce. Popularny sklep chce zapewnić swoim klientom korzystne oferty cenowe i proponuje promocję 7+2. Przy zakupie 7 zniczy, dwa można otrzymać gratis. Oczywiście są pewne ograniczenia - maksymalnie na jeden dzień klient może zakupić łącznie 18 zniczy, w czym 4 z nich będą za darmo.

W związku ze zbliżającym się świętem 1 listopada taka oferta z pewnością zainteresuje wiele osób. Jeśli chcesz skorzystać z promocji, pamiętaj, aby mieć przy sobie kartę lojalnościową sklepu lub przy kasie podać numer telefonu, na który ta jest zarejestrowana. Zgodnie z informacjami podanymi w gazetce na stronie biedronka.pl, klienci będą mieli szeroki wybór zniczy - kolorystyka i rozmiary z pewnością spełnią oczekiwania. Promocja zaczyna się 16.10.2023 roku i będzie trwała do 21.10.2023 r. 

Znicze BiedronkaZnicze Biedronka Fot. Gazetka promocyjna biedronka.pl

Lidl: Gdzie kupić znicze na Wszystkich Świętych 2023? Ta oferta promocyjna zachęca klientów

Lidl to kolejny popularny sklep, który w związku ze zbliżającym się świętem 1 listopada proponuje klientom zachęcającą ofertę. Już od 16 października 2023 roku klienci będą mogli nabyć tam znicze w korzystnych cenach. Zgodnie z gazetką dostępną na stronie lidl.pl, 20-centymetrowy szklany znicz z wkładem parafinowym będzie kosztował jedynie 2,99 zł przy zakupie 6 sztuk. Co ważne czas palenia to aż 20 godzin. Klient, który będzie chciał skorzystać z oferty, musi wcześniej aktywować kupon w aplikacji i zeskanować go przy kasie. Oczywiście to nie koniec, od poniedziałku do środy można również nabyć znicze różnego rodzaju o wysokości 39 centymetrów za jedyne 18,99 zł przy zakupie trzech sztuk. Czas palenia wkładu, który znajduje się w zniczu to aż 70 godzin. Jeśli masz już znicze, lecz brakuje ci wkładów, w Lidlu przy zakupie 16 sztuk każdy parafinowy kosztuje 2,29 zł. 

Znicze LidlZnicze Lidl Fot. Gazetka promocyjna lidl.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.