Michał Wiśniewski szuka nowego pracownika. Ile można zarobić? Trzeba spełnić wiele wymagań

Jeśli należysz do grona fanów Michała WIśniewskiego i marzysz o tym, by poznać swojego idola, to teraz jest ku temu okazja. Piosenkarz ogłosił, że szuka pracownika do swojego zespołu. Podał też kwotę wynagrodzenia. Oferta pojawiła się na jego profilu w mediach społecznościowych.

Michał Wiśniewski jest jednym z najpopularniejszych polskich muzyków. W 1994 roku założył zespół "Ich Troje", z którym tworzył znane Polakom przeboje. Dziś wokalistka jest bardzo aktywny w social mediach i ma w planach kilka ważnych projektów. Nic zatem dziwnego, że potrzebuje dodatkowych rąk do pracy. Na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieścił właśnie ogłoszenie z propozycją zatrudnienia.

Zobacz wideo Wiśniewski szczerze o dzieciach. Z kogo jest dumny?

Zainteresował Cię ten temat? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Michał Wiśniewski szuka pracownika. Wystawił interesujące ogłoszenie

Trudno znaleźć osobę w Polsce, która nie wiedziałaby, kim jest Michał Wiśniewski. Wokalista zasłynął nie tylko dzięki swojej muzyce, ale także z powodu nietypowej fryzury i bujnego życia towarzyskiego. Będąc tak popularnym, trzeba korzystać z pomocy zgranego zespołu, który zorganizuje pracę i dopnie wszystko na ostatni guzik. Piosenkarz otacza się właśnie takimi ludźmi, a jeśli chcesz być jednym z nich, to teraz masz okazję. Na instagramowym profilu Michała Wiśniewskiego właśnie pojawiło się ogłoszenie o pracę. Artysta poszukuje osoby "dyspozycyjnej i wielozadaniowej", a ponadto radzącej sobie ze stresem i pracą pod presją czasu. Kandydat powinien też posiadać prawo jazdy kategorii B i być skłonnym do nawiązania dłuższej współpracy. Piosenkarz nie wspomniał, na czym będą polegać obowiązki nowego pracownika, ale zapewnił, że oferuje w zamian możliwość zdobycia nowego doświadczenia oraz wynagrodzenie powyżej pięciu tysięcy złotych.

Syn Michała Wiśniewskiego też dla niego pracuje. Jak wygląda praca z rodziną?

W ogłoszeniu podano adres mailowy, na który osoby zainteresowane mogą wysyłać wiadomości. Oferta jest aktualna do 23 października 2023 roku. Nie wiadomo, czy ogłoszenie cieszy się dużym zainteresowaniem, ale można wnioskować, że nie będzie to spokojna praca za biurkiem. Co ciekawe, wśród pracowników Michała Wiśniewski można znaleźć jego syna. Piosenkarz zdradził w rozmowie z portalem "Jastrząb Post", jak pracuje mu się z Xavierem.

Strasznie się cieszę, bo spędzamy bardzo dużo czasu razem. Jest odpowiedzialny za wszystko. Tu trzeba zorganizować każde wyjście, wszystkiego dopilnować, żebym przyjechał przede wszystkim i żeby niczego nie zabrakło

- powiedział. Chłopak również odniósł się do swojej pracy z ojcem. Wyznał, że jest "asystentem menedżerki".

Pomagam jej, odciążam ją z zadań. Jeździmy razem na eventy i koncerty. Dbam o to, żeby mojemu tacie nic nie brakowało. Wyręczam go z wielu zadań

- zdradził Xavier w rozmowie z "Pudelkiem".

Michał Wiśniewski szuka pracownikaMichał Wiśniewski szuka pracownika m_wisniewski1972/instagram zrzut ekranu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.