"Kraina lodu" doczeka się filmowej wersji. Już wiemy, kto będzie miał szansę zagrać Annę i Elsę

Disney ma zamiar ponownie wydać słynną "Karinę lodu", jednak tym razem w wersji live action. Fani mogą zacząć się cieszyć i typować obsadę. Kto zagra dwie najważniejsze twarze z bajki dla dzieci? Chętnych na rolę Anny i Elsy z pewnością będzie sporo.

W ostatnim czasie wiele producentów decyduje się na aktorskie remake’i najsłynniejszych i wręcz ikonicznych już bajek. Wersji live action widzowie doczekali się w przypadku "Księgi Dżungli", "Króla Lwa", "Kopciuszka" czy "Pięknej i Bestii". Choć jest tego sporo, to Disney nie zamierza osiadać na laurach. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce skupi się na "odgrzewaniu" bajki pt. "Kraina lodu".

Zobacz wideo "Kraina lodu 2", czyli Elsa i Anna powracają [ZWIASTUN]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nowa część "Kariny lodu" już wkrótce na ekranach? Fani wytypowali nazwiska do głównych ról

„Kraina lodu" to bez wątpienia jedno z największych osiągnięć Disneya, dlatego wieść o planach dotyczących nowej wersji wywołuje tak duże emocje. Niestety, na ten moment niewiele wiadomo na temat produkcji, jednak fani już zacierają ręce i liczą na to, że filmowa wersja "Krainy lodu" trafi na ekrany stosunkowo niedługo. Warto dodać, że te informacje nie są oficjlane - są to jedynie przecieki opublikowane przez magazyn The DisInsider. Mimo wszystko najwięksi fani bajki rozpoczęli już typowanie i "rozdawanie" ról. Jako Elsę najchętniej widzieliby angielską piosenkarkę Perrie Edwards, gwiazdę serii "Pitch Perfect" Brittany Snow, jak i Anya Taylor-Joy, której kariera niemalże wybuchła po premierze serialu "Gambit królowej. Natomiast - zdaniem widzów - rolę Anny powinna dostać  Anna Kendrick z kultowej sagi "Zmierzch" lub Sadie Sink z serialu "Stranger Things". Wątpliwe jest, aby Disney wziął pod uwagę wszystkie sugestie zniecierpliwionych fanów, co nie wyklucza tego, że niektóre z nich mogą stać się w przyszłości rzeczywistością. 

 

Aktorskie wersje bajek to teraz prawdziwy hit. Disney szykuje aż kilkanaście premier 

Okazuje się, że obecnie prawdopodobnie trwają prace aż nad trzynastoma aktorskimi wersjami filmów, które z pewnością przypadną do gustu nie tylko dzieciom, ale także dorosłym. Na liście mają znajdować się m.in. takie produkcje jak "Zaplątani", "Królewna Śnieżka", "Księżniczka i żaba" oraz "Vaiana: Skarb oceanu". Poza księżniczkami skupiono się także na uwielbianych przez widownię postaciach zwierzęcych. Bohaterem kolejnego filmu w wersji live action będzie na przykład ojciec Simby - "Mufasa: Król Lew". Na podobne emocje powinni się przygotować także wielbiciele małego jelonka o imieniu Bambi. Na liście produkcji, które czekają na swoją realizację, są także "Herkules", "Tarzan" oraz "Lilo i Stich". Na szczegółowe informacje dotyczące obsady i premier musimy niestety jeszcze poczekać. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA