Agata Kornhauser-Duda w najmodniejszym kolorze 2023 roku. Ten komplet będzie idealny dla pań po 40-tce

Garnitur damski na oficjalne wydarzenia zawsze warto mieć w swojej szafie. Świetny model zaprezentowała ostatnio Agata Kornhauser-Duda. To idealny krój dla kobiet po 40. roku życia, a ponadto uszyto go w najmodniejszym kolorze tego roku. Ta stylizacja to strzał w dziesiątkę.

Stroje pierwszych dam zawsze zwracają uwagę ekspertów na całym świecie. Szczególnie kreacje Agaty Kornhauser-Dudy rzucają się w oczy. Żona prezydenta jest znana ze swoich stylizacji, które wyróżniają się klasą, krojem i kolorem. Kobieta współpracuje z największymi polskimi projektantami, którzy dokładają wszelkich starań do tego, by zawsze wyglądała nienagannie. Nic zatem dziwnego, że nasza pierwsza dama jest często inspiracją dla kobiet w podobnym wieku. Garnitur, który niedawno założyła, to świetna propozycja na różne okazje dla pań po 40. roku życia.

Zobacz wideo Malwina Wędzikowska ocenia styl Agaty Dudy. "Gdybym dostała ją w swoje ręce, na pewno coś bym zmieniła"

Zainteresował Cię ten temat? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Garnitur damski dla kobiet po 40-tce. Agata Kornhauser-Duda znów zaskoczyła stylizacją

Choć o stylizacjach Agaty Kornhauser-Dudy mówi się na całym świecie, to nie sposób nie zauważyć, że pierwsza dama nie lubi eksperymentować i wychodzić przed szereg. Kreacje, w których pokazuje się publicznie są do siebie bardzo podobne i różnią się jedynie drobnymi elementami. Żona prezydenta Andrzeja Dudy najwyraźniej ma słabość do garniturów i taliowanych marynarek, ponieważ to właśnie w takie zestawy ubiera się na oficjalnych spotkaniach. Niedawno kobieta wybrała się na galę wręczenia nagród w II edycji Konkursu "Razem dla Seniorów", który odbywa się z jej inicjatywy. Na tę okazję wybrała garnitur damski w kolorze Viva Magenta, który jest najmodniejszym odcieniem 2023 roku. Jest to intensywnie czerwona barwa, wpadająca w malinowe tony. Do tego prezydentowa wybrała czółenka na obcasie w tym samym kolorze, a pod marynarką miała biały top. Taka szykowna stylizacja świetnie pasuje do kobiet w każdym wieku, szczególnie po 40. i 50. roku życia. Żywe kolory sprawiają, że całość nie jest nudna i nie przepada w tłumie.

Pierwsza dama wręczyła nagrody. Gościła u siebie wybitnych seniorów

7 listopada 2023 roku w Pałacu Prezydencki miała miejsce uroczysta gala wręczenia nagród w II edycji Konkursu "Razem dla Seniorów". Akcja, mająca na celu wyróżnienie najlepszych działań na rzecz osób starszych, odbywa się z inicjatywy Agaty Kornhauser-Dudy. To właśnie pierwsza dama wręczała upominki laureatom, a przy okazji wspomniała o tym, że konkurs odbywa się przed Ogólnopolskim Dniem Seniora, przypadającym na 14 listopada.

Musimy mieć świadomość, że to, jakie stworzymy warunki dla komfortu życia seniorów, będzie kształtowało naszą przyszłość. Państwa działalność to realizacja tej prawdy w praktyce

- zwróciła się prezydentowa do zgromadzonych. Dodała też, że z doświadczenia wie, ilu seniorów regularnie uczestniczy w organizowanych dla nich przedsięwzięciach artystycznych, edukacyjnych i kulturalnych.

Wszystkie te działania przede wszystkim integrują środowisko seniorów, ale spajają także społeczność lokalną. Dają seniorom poczucie, że są ważni i potrzebni

- stwierdziła Agata Kornhauser-Duda.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.