W księgarni T. Rydzyka pojawił się wywiad rzeka z T. Rydzykiem. Zainteresowani? Cena książki zaskakuje

Przez ostatnie lata można było zauważyć, że Tadeusz Rydzyk nie lubi siedzieć w milczeniu. Regularnie pojawia się na językach opinii publicznej, a ciekawi jego osoby mogą teraz zakupić obszerny wywiad z duchownym. Książka jest już do kupienia w księgarni internetowej dyrektor Radia Maryja.

Wokół Tadeusza Rydzyka wciąż rośnie coraz więcej kontrowersji. Duchowny jest założycielem Radia Maryja i Telewizji Trwam, zasiada również w fotelu prezesa zarządu Fundacji Lux Veritatis, a przed laty założył Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, gdzie przez długi czas był rektorem. Redemptorysta z pewnością ma o czym opowiadać, dlatego w jego księgarni pojawiła się niedawno książka z obszernym wywiadem. Czego można się z niego dowiedzieć?

Zobacz wideo Wiceminister Soboń komentuje słowa ojca Rydzyka

Zainteresował Cię ten temat? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nowa książka w sklepie Tadeusza Rydzyka. To wywiad z Tadeuszem Rydzykiem

W ofercie internetowej księgarni należącej do Fundacji Lux Veritatis założonej przez Tadeusza Rydzyka pojawiła się właśnie nowa pozycja - "Cud w eterze. Rozmowa z o. Tadeuszem Rydzykiem CSsR". Jest to obszerny wywiad rzeka, poprowadzony przez Małgorzatę Rutkowską i Dariusza Pogorzelskiego, redaktorów gazety "Nasz Dziennik".

'Cud w eterze' to wyjątkowy wywiad rzeka z o. Tadeuszem Rydzykiem CSsR, dyrektorem i założycielem Radia Maryja, Telewizji Trwam oraz Akademii Kultury Społecznej i Medialnej. Rozmowa szczera, odważna i refleksyjna. To opowieść o tym, jak mały kamyk pociągnął za sobą lawinę. Rozgłośnia katolicka w Toruniu stała się nie tylko centrum ewangelizacji o zasięgu światowym, ale i źródłem umocnienia dla Kościoła oraz ratunku dla Polski.

- czytamy w opisie na stronie księgarni.

Tyle kosztuje wywiad z Tadeuszem Rydzykiem. O czym jest książka?

Na stronie internetowej księgarni przygotowano krótki opis tego, co można znaleźć w nowej książce. Jak się okazuje, duchowny opowiedział w niej "o nieznanych początkach katolickiej rozgłośni, spotkaniach z kolejnymi papieżami, relacjach z księżmi biskupami, politykami".

Mówi o palących problemach współczesności i o nadziei, bo Pan Bóg żyje, działa i zwycięża

- czytamy dalej w opisie. Zamieszczono też wirtualną wersję książki, w której można zobaczyć kilka pierwszych stron. Już na wstępie zamieszczono cytat Jana Pawła II, w którym papież podziękował za funkcjonowanie rozgłośni Radia Maryja. Ze spisu treści wynika, że w kolejnych rozdziałach redemptorysta opowiada m.in. o dzieciństwie, powołaniu, początkach rozgłośni i telewizji, ale także o polityce. Całość liczy około 375 stron, a za książkę trzeba zapłacić 42 zł.

Więcej o: