Ta kobieta kocha święta jak nikt inny. Nie uwierzysz, ile choinek ma w domu. Ubiera je od września

Magiczna choinka to marzenie wielu osób przed Bożym Narodzeniem. Pięknie przystrojone drzewko dodaje prawdziwie świątecznego klimaty, dlatego pewna kobieta zdecydowała, że tym razem chce mieć ich kilkadziesiąt. Każdą ubrała w duchu innego motywu przewodniego.

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Na sklepowych półkach od dłuższego czasu stoją ozdoby świąteczne i choinki do kupienia. Niedawno pisaliśmy o Marinie Łuczenko, która już w połowie listopada zdecydowała się na przystrojenie pierwszego drzewka. Tytuł największej fanki świąt musi jednak oddać komuś innemu. Pewna kobieta od miesięcy przygotowuje się na grudniowe celebracje. W swoim domu postawiła ponad 20 choinek.

Zobacz wideo Gruzja - to tutaj rodzą się bożonarodzeniowe choinki całej Europy. Nie jest to jednak nic uroczego

Zainteresował Cię ten temat? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

To prawdziwa fanka świąt. W tym roku zaszalała z ilością choinek

Wiele osób nie przepada za świętami Bożego Narodzenia. Denerwuje ich presja związana z kupnem idealnych prezentów, gotowanie na wigilijną kolację czy konieczność spotkania się z dalekimi krewnymi. Są jednak tacy, którzy czekają na ten moment przez cały rok i rozpoczynają przygotowania już na wiele miesięcy wcześniej. Do takich fanów z pewnością należy Mel, członkini facebookowej grupy The Magical Holidays of Christmas & Winter (Magiczne Święta Bożego Narodzenia i Zimy). Kobieta udostępniła zdjęcia wnętrza swojego domu, który już czeka na przyjęcie pierwszych wigilijnych gości. To, co ją wyróżnia, to ilość choinek. W tym roku nie przystroiła tylko jednego drzewka.

W końcu mam wszystkie choinki. Mam 26 w pełni udekorowanych drzewek

- napisała w poście na Facebooku.

Mel uwielbia święta. Długo zajęło jej dekorowanie drzewek

Na zdjęciach opublikowanych przez Mel widać kilka z jej choinek. Kobieta udekorowała m.in. drzewko w kolorach białym i czerwonym z motywem przewodnim gorącego kakao, inne jest całe w ozdobach przypominających różnego rodzaju słodkości, kolejne jest typowo świąteczne i utrzymane w kolorystyce biało-czerwono-zielonej, a jeszcze inne zostało zainspirowane słynnym filmem "Grinch" o zielonym stworku, który nienawidzi Bożego Narodzenia. Trzeba przyznać, że całość wygląda bardzo imponująco. Wszystkie choinki Mel można zobaczyć tutaj. Jej post stał się bardzo popularny i zebrało się pod nim sporo komentarzy. Wiele osób zastanawiało się, ile czasu zajęło kobiecie ubieranie wszystkich drzewek.

Zaczęłam je dekorować 1 września i dopiero skończyłam

- odpowiedziała Mel. Internauci byli pod ogromnym wrażeniem.

 Mogłabyś otworzyć swój własny sklep świąteczny. Niesamowite!
Ale niesamowite szaleństwo, wszystko jest piękne
Zajęło mi 26 dni, aby przystroić tylko jedno drzewko!!! Podziwiam cię... Są piękne!

- napisali na Facebooku.

Więcej o:
Copyright © Agora SA