Nieoczekiwane zmiany w "Rolnik szuka żony" jeszcze przed finałem. Produkcja wydała pilny komunikat

Finał 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Widzowie z niecierpliwością czekają na informacje, jak potoczyły się losy uczestników. Niestety nie dowiedzą się tego w takich okolicznościach jak zazwyczaj. Produkcja wydała komunikat - zaszły ważne zmiany.

Finał jubileuszowej edycji programu "Rolnik szuka żony" już lada moment pojawi się na ekranach telewizorów. Widzowie odliczają dni do emisji, jednak nie spodziewali się zmian, jakie wprowadził organizator. Czy te mogą pokrzyżować im plany? Poniekąd tak, więc warto o nich wiedzieć. Ta decyzja została podjęta na ostatnią chwilę i zaskoczyła wielu.

Zobacz wideo Waldemar z "Rolnik szuka żony" podbija parkiet na wycieczkowcu. Tańczy z tajemniczą kobietą

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Rolnik szuka żony" 2023. Jak potoczyły się losy uczestników? Widzowie czekają z niecierpliwością

Program "Rolnik szuka żony" to show, które pokochało wielu Polaków. 10. edycja cieszy się szczególnym zainteresowaniem - jest jubileuszowa i faktycznie bardzo ciekawa. W ostatnich tygodniach widzowie mogli śledzić losy 35-letniej Ani z Wielkopolski, 41-letniego Waldemara z Kujaw, 27-letniego Dariusza spod Łodzi, 28-letniego Artura z Mazowsza oraz 40-letniej Agnieszki z Warmińsko-Mazurskiego. Osoby te miały w planach znaleźć miłość na całe życie w programie - czy plan się udał?

Jak wiadomo, pojawiło się nieco kontrowersji, które wzburzyły widzów. Agnieszka nie wybrała sobie partnera, a Dariusz - jak się okazało - nie był do końca pewny wybranej przez siebie Nicoli.

Co ciekawe, odmiennie przedstawia się sytuacja dwóch innych par, które to wyznały sobie uczucia - Ania, Jakub, Sara i Artur mogą według wielu stworzyć piękną relację. Czy faktyczne tak będzie? To okaże się na wielkim finale - kiedy ten się odbędzie? Jeśli planujesz oglądać, musisz wiedzieć o tej zmianie. Producent wprowadził ją całkiem niedawno. 

"Rolnik szuka żony" 10 - finał w innych godzinach. Wprowadzono zmiany

Polki i Polacy już w niedzielę 10 grudnia 2023 r. będą mieli okazję dowiedzieć się, które z uczuć faktycznie było prawdziwe i przetrwało. Ku zdziwieniu wielu, wielki finał nie odbędzie się o dotychczasowej godzinie emisji, czyli o 21:15. Początek programu wyjątkowo zaplanowany jest na 21:30. O nowej porze, nadawca poinformował widzów m.in. w mediach społecznościowych. 

Następny odcinek - Wielki Finał - my wprawdzie zobaczymy już za tydzień o 21:30, ale dla naszych uczestników miną mniej więcej dwa miesiące. Czy to dość czasu by ich związki rozkwitły?

- czytamy na Facebooku, na profilu Rolnik szuka żony TVP. Zapiszcie sobie tę zmianę, aby nie stresować się w niedzielę - o godzinie 21:30 rozpocznie się finał randkowego show

Więcej o:
Copyright © Agora SA