Małgorzata Rozenek-Majdan ma sobowtóra. Fani patrzą i nie wierzą. "To aż nienormalne!"

Małgorzata Rozenek-Majdan to nie tylko prezenterka telewizyjna i celebrytka, ale także aktywnie działająca bizneswoman. Celebrytka posiada własną markę odzieżową Mrs. Drama, do której niedawno zatrudniła dodatkową modelkę. Tajemnicza kobieta jest łudząco podobna do gwiazdy. Fani nie kryją zaskoczenia.

Małgorzata Rozenek-Majdan aktywnie działa w polskich social mediach, prowadząc nie tylko konto prywatne i cateringi, ale także własną markę Mrs. Drama. Celebrytka oddaje w ręce fanów wyjątkowe kolekcje ubrań z najlepszych tkanin. Niedawno do współpracy zaprosiła modelkę Paulinę. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że nowa pracownica wygląda tak samo, jak jej szefowa. Fani twierdzą, że to sobowtór.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan ogłosiła pracę nad nowym projektem obywatelskim. "Przykłady mowy nienawiści znajdują się na sali plenarnej"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan: Sobowtór celebrytki pracuje dla marki odzieżowej Mrs. Drama

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bez wątpienia jedną z najbardziej zapracowanych kobiet w show-biznesie. Prężnie działa także w social mediach, gdzie pokazuje nie tylko siebie, ale i swoje produkty odzieżowe. Z miłości do elegancji i cichego luksusu stworzyła bowiem niepowtarzalną markę Mrs. Drama. Jak sama wspomina, w jej sklepie znajdziemy kreacje idealne zarówno na wieczorne wyjścia, jak i na spotkanie z przyjaciółką. Rozenek-Majdan stawia także na kolekcje garderoby kapsułowej, dzięki czemu można je ze sobą łatwo łączyć, oszczędzając nie tylko czas, ale i pieniądze. Na profilu Mrs. Drama na Instagramie możemy znaleźć fotografię produktową oraz kreacje przedstawione na modelkach. Głównie pozowała tam sama Małgorzata, ale niedawno zatrudniła nową pracownicę Paulinę. Szczupła i piękna kobieta doskonale pozuje w najnowszych kolekcjach i od razu została doceniona przez fanów. Zwrócili jednak uwagę na zaskakujące podobieństwo. Jest ona praktycznie identyczna jak sama Małgorzata Rozenek-Majdan. 

 

Wygląda zupełnie jak Małgorzata Rozenek-Majdan. Internauci nie mogą się nadziwić

Fani Małgorzaty Rozenek-Majdan, obserwujący profil Mrs. Drama, od razu zauważyli podobieństwo obu pań. Tak naprawdę sporo osób myślało, że to wciąż ich ulubiona celebrytka pozuje do sesji zdjęciowych. Nowozatrudniona Paulina nie dość, że ma długie, jasne włosy i praktycznie taką samą fryzurę, to jeszcze rysy twarzy łudząco przypominają znaną i lubianą prezenterkę.

Jak Małgorzata!
Modelka też piękna... z Gośką wyglądacie, jak siostry!
Stylówka stylówką, ale modelka OBŁĘD! Czy tylko ja widzę podobieństwo?
To aż nienormalne!

- czytamy wśród wielu podobnych komentarzy, które regularnie pojawiają się na koncie Mrs. Drama. Tajemnicza kobieta rzeczywiście wygląda jak sobowtór Małgorzaty Rozenek. Nie wiadomo jednak, czy to totalny przypadek, czy może celowe zagranie firmy. Jakby nie było, obie panie doskonale znają się na pozowaniu i świetnie wyglądają w ubraniach Mrs. Drama.

Więcej o:
Copyright © Agora SA