Hit "Od dziś" śpiewali wszyscy. Teraz Paulla nagrała świąteczną piosenkę. Fanka: Polska Mariah Carey

W 2008 roku "Od dziś" podbiło serca słuchaczy i listy stacji radiowych. Choć Paulli nie udało się tego sukcesu powtórzyć, to być może już wkrótce ponownie zrobi się głośniej o piosenkarce. Wszystko za sprawą jej najnowszego utworu - "Magia pięknych świąt" - który dopiero co miał swoją premierę.

Wielu twórców zmaga się z problemem bycia "artystą jednego hitu". Na szczęście Paulla po swoim wielkim hicie nie została całkowicie zapomniana, jak to czasami się zdarza, i wciąż pozostaje aktywna zawodowo. Niewykluczone też, że jej praca w końcu się opłaci, a powrót w światła reflektorów przy nastrojowych dźwiękach świątecznej piosenki niewątpliwie sprzyja sukcesowi.

Zobacz wideo Natalia Kukulska podczas festiwalu w Sopocie zaśpiewała stare hity. "Ta piosenka przyniosła mi 26 lat temu wiele szczęścia"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Paulla "Od dziś": utwór, który pomógł artystce zapoczątkować karierę. Piosenkarka ma za sobą też inne osiągnięcia

Paulina Ignasiak, znana obecnie jako Paulla, urodziła się 30 stycznia 1979 roku w Pleszewie. Już w liceum śpiewała w szkolnym chórze, a wieku 16 lat ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną Pierwszego Stopnia w Pleszewie, w której uczyła się gry na gitarze klasycznej i fortepianie. W 1995 roku natomiast zwyciężyła w konkursie "Talent '95" zorganizowanym przez "Gazetę Wyborczą" we współpracy z Urszulą Sipińską i Jerzym Konradem. W kolejnych latach odnosiła również sukcesy w innych konkursach i próbowała swoich sił w programach telewizyjnych, m.in. w "Szansie na sukces". Największym przełomem okazał się jednak jej debiutancki album studyjny "Nigdy nie mów zawsze", z którego pochodzi słynny singiel "Od dziś". W 2010 roku piosenkarka wydała jeszcze jeden album, "Sekret wiecznej miłości" i kilkanaście singli w latach późniejszych. Czym natomiast zajmuje się w 2023 roku?

Paulla kiedyś i dziś. Zmienił się jej wizerunek, ale głos wciąż zachwyca fanów

W tym roku po rocznej przerwie ukazał się kolejny singiel Paulli zatytułowany "Znak". Aktualnie jednak największe poruszenie wzbudza świąteczna piosenka artystki, która premierę miała 6 grudnia. To lekki i ciepły utwór, który mimo wszystko niesie ze sobą przesłanie.

To piosenka o świątecznej nadziei. Ten utwór to antidotum na trudne czasy. Otula nas ciepłem i sprawia przyjemność

- opisuje sama Paulla. Inaczej mówiąc, utwór ten idealnie spełnia kryteria gwiazdkowego hitu. Komentujący fani są zresztą podobnego zdania.

Gratulacje, prześliczna piosenka na święta. Wzruszyłam się, bardzo mi się podoba, weszło w serduszko.
Polska Mariah Carey.
Nie myliłem się, głos anielski, a wygląd sztos, mega piękno, szyk, wdzięk i elegancja, odnowiona Paulla.
To będzie HIT

- to niektóre z opinii pozostawionych na oficjalnym profilu piosenkarki na Instagramie i jej kanale YouTube.

 
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA