Sylwester z Polsatem w końcu zdradził lokalizację. Władze stacji potwierdziły dobrą nowinę

Sylwester już coraz bliżej, więc trzeba zacząć finalizować plany dotyczące tej imprezowej nocy. Ci, którzy wolą spędzić go przed telewizorem, nie będą żałować. W tym roku Polsat po raz kolejny zawita na Śląsku. Zmienili jednak stadion na inną lokalizację.

Lokalizacja tegorocznej imprezy sylwestrowej będzie inna niż w poprzednich latach. Władze stacji potwierdziły, że zrezygnowały ze stadionu na rzecz innego miejsca. Gdzie w tym roku będziemy bawić się na Sylwestrze z Polsatem? Tym razem gwiazdy muzyki zabłysną ponownie na Śląsku.

Zobacz wideo Radosław Liszewski o zarobkach gwiazd disco polo w dobie inflacji. Zenon Martyniuk strącił go z tronu?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sylwester Polsat. W tym roku po raz kolejny zawitają na Śląsku

Już zaledwie kilka tygodni pozostało nam w 2023 roku. Wkrótce rozpocznie się jedna z najbardziej imprezowych nocy w roku. Dla tych, którzy Nowy Rok planują spędzić przed telewizorami, mamy kilka informacji. Po pierwsze, wiadomo już, że Telewizja Polska po raz kolejny bawić się będzie w Zakopanem. Mimo niezadowolenia mieszkańców transmisja ich koncertów z okazji nowego roku odbędzie się u podnóża Tatr. Zaskakuje jednak Polsat. Co prawda po raz kolejny zawita na Śląsk, ale tym razem w innej lokalizacji. W poprzednie lata Sylwestrowa Moc Przebojów odbywała się m.in. na Stadionie Śląskim, w Katowicach na placu pod Spodkiem, a także w Gdyni oraz w Warszawie. Jakiś czas temu biuro prasowe Stadionu Śląskiego poinformowało Wirtualne Media, że w tym roku zabawa odbędzie się w innym miejscu. Tegorocznego sylwestra Polsat ma zamiar świętować na terenie Parku Śląskiego. Ta wiadomość została również potwierdzona przez władze stacji. Polsat będzie transmitować sylwestra z Pól Marsowych w Chorzowie drugi rok z rzędu.

Chorzów: Kto wystąpi na Sylwestrowej Mocy Przebojów? Na razie znamy tylko kilka nazwisk

Kiedy już wiadomo, gdzie. Pojawia się jeszcze pytanie: kto zagra? Stacja co prawda nie ujawniła jeszcze oficjalnej listy gwiazd, ale już mamy przecieki. W rozmowie z Faktem swój udział w Sylwestrowej Mocy Przebojów potwierdziły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Wystąpić ma Piotr Kupicha z zespołem Feel i Doda. Natomiast na swojej stronie występ na sylwestrowej imprezie Polsatu zapowiedział Golec uOrkiestra. Na teraz jednak wiadomo, że ostatnie umowy wciąż są finalizowane z artystami. W najbliższym czasie mają już ruszyć nagrania do spotu sylwestrowego. To wydarzenie nie jest niczym małym. W 2022 roku o północy koncerty wszystkich trzech stacji (Polsat, Polsat News i Polsat 2) przyciągnęły przed telewizory w sumie cztery miliony widzów. Wówczas na rozpoczęcie można było posłuchać Samby, a później Maryli Rodowicz, Dody i Cleo. Zagraniczną gwiazdą koncertu był Michael Patrick Kelly, który karierę zaczynał w grupie Kelly Family.

Więcej o:
Copyright © Agora SA